1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh xbox slim

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez minimaki22, Grudzień 18, 2011.

1. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, wiem że już były tematy o tym lecz nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania :
    1. Czy po wgraniu RGH na xbox slim z dyskiem oryginalnym 250gb, można zgrać z kompa grę na pena 10gb i potem przez usb w konsoli zgrać ją na dysk 250gb ten oryginalny i grać normalnie bez płyty ?
    2.Czy jak kupię konsolę XBOX SLIM 250gb przerobioną na najnowsze LT 2.0, to za jakiś czas mogę normalnie przerobić na RGH i nic się z konsolą dziać potem nie będzie ? Czy jak przeróbka LT to już cały czas LT i RGH odpada ?

z góry thx za pomoc !

2. Lotnik421 Xbox One

3. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    1 mozna. mozna tez puscic ja przez ftpa do konsoli.
    2. mozesz normalnie przerobic na RGH i na odwrot. jedno nie wyklucza drugiego. sam mialem najpierw LT a potem RGH. majac LT i RGH mozesz bezposrednio z plytki nagranej przez siebie zrzucic gre na konsole, a potem grac bez plyty.

4. minimaki22

minimaki22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    puscic ja przez ftpa do konsoli ? mozesz mi to przyblizyc bo jestem zielony w tym ;)

Wczytywanie...

Poleć forum