1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH - Z czym to się je (TU)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KmP, Luty 28, 2013.

1. KmP

KmP Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Oczytałem się już naprawdę dużo na teamt RGH ale w pewnych kwestiach jestem jeszcze zielony, także chciałem tą wiedzę poukładać i przy okazji zadać pewne pytanie, które mnie męczą.

Zacznę od tego że przerobiłem poczciwego FATA na RGH i jeszcze nie miałem przyjemności się nim pobawić. Mając dużo czasu chciałem o RGH wiedzieć jak najwięcej.

Więc tak, w chwili obecnej posiadam dysk zewnętrzny USB 2,5" 1TB, który to podzieliłem na dwie partycje z czego jedna (300GB) jest w foramacie FAT32 i to ona będzie ''trzymać'' całą zawartość RGH.

Prosił bym o potwierdzenie moich domysłów i ewentualne skorygowanie ich
    Każdą grę jaką przerobię (czy to będzie xex czy god) mogę dać na dysk zew. do jakiego kolowiek folderu. Czyli np xBox360 Gry -> ''Title ID'' -> XXXXXXXXXXXXX (w przypadku god) lub jeżeli jest to format xex to ścieżka wyglądała by xBox360 Gry -> Folder z plikami xex. Nie zależy mi na NXE ponieważ gry będę przeglądał w FSD.
    I teraz kwestia DLC I TU. Czy mogę je wrzucić na dysk zew. czy koniecznie musi to być dysk konsoli? Bo narazie to wiem że DLC i TU dajemy do:

content\0000000000000000\Title ID\00000002\ -> DLC

Hdd1\Content\0000000000000000\Title ID\000B0000\ -> TU

I z tego co wiem DLC nie instalujemy tylko odpalamy grę, a w przypadku TU nie mam pojęcia. Po wrzuceniu TU na dysk musimy je jakoś zaistalować czy może inaczej to działa. I jeszcze kwestia samych TU. Czy jeżeli mam gre X i do niej jest 5 TU, to czy muszę ściągać i instalować po kolei wszystkie TU czy wystaczy ten najnowszy?

Reasumując:
    1) Czy TU i DLC muszą być na HDD konsoli czy niekoniecznie?
    2) Czy w przypadku posiadania gry o nawzie XXX i DLC do niej XXY podaje prawdiłową ścieżkę
    HDD zew\Gry\XXX (xex) lub HDD zew\Gry\Title ID (god)
    content\0000000000000000\Title ID\00000002\XXY
    3) TU pobieramy wszystkie czy tylko najnowsze?

PS Wszystko będę robił ręcznie ponieważ nie mam możliwości podpięcią xBoxa do sieci.
    Za wszelką pomoc z góry dziękuje, a gdy wszysko pojmę, spróbuje służyć pomocą.

PPS Jeszcze mi się przypomiało... Czy gry Arcade i kolekcje instalujemy tak jak każdą inną grę, czy może jest to zupełnie inna sprawa?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maja1920

maja1920 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Świętochłowice
    DLC musza byc na dysku oryginalnym, nie wiem jak to jest z TU, ale chyba tak samo.
    Gry w GOD nie musza miec takiej struktury jak podales, moze byc np: Gry/(tutaj gra) i tyle :p
    TU pobieramy najnowsze.
    TU i DLC wystarczy tylko skopiowac do odpowiednich folderow, nic nie trzeba instalowac.
    Gry Arcade tez wystarczy skopiowac do jakiegos folderu i to tyle, nie trzeba instalowac.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum