1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH zgranie gry z płyty na dysk wewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swiezy, Luty 11, 2013.

1. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam konsolę po przeróbce rgh, wszystko jest OK.
    Nie potrafię tylko przegrać gry z oryginalnej płyty na dysk.
    Wiem tyle, że trzeba włożyć płytę wybrać opcję zainstaluj grę ale nie mam pojęcia co robić później, czy można znaleźć gdzieś do tego instrukcję lub ktos krok po kroku wyjasni jak postępować?
    Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. MrDynamite13

MrDynamite13 Banned Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Hej.
    Domyślam się, że chcesz zrobić coś w stylu wgrania gry na dysk i odpalania jej bez płyty. Aby to zrobić, musisz mieć napęd(Z konsoli Xbox360) z wgranym oprogramowaniem (0800) dzięki któremu bezproblemowo za pomocą komputera będziesz mógł ją zrzucić na dysk. Wtedy możesz ją odpalić w konsoli bez używania płyty.

Zwykłe używanie opcji instaluj w konsoli nie da ci możliwości działania bez płyty w napędzie.

4. swiezy

swiezy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słyszałem, że płyte wkładamy do konsoli, wybieramy opcje instaluj grę i potem robimy coś w "homebrew" i po tej operacji do grania nie jest potrzebna płyta

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Dokładnie odpalasz program nxe2god

NXE2GOD Install tutorial - USB - JTAG/RGH - YouTube

Wczytywanie...

Poleć forum