1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Zgranie gry zainstalowanej z dysku na dysk? mozna tak?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez adasq89, Maj 2, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. adasq89

adasq89 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich

Jako ze jestem swiezak (poki co) w temacie dlatego mam takie pytanie, mam xboxa przerobionego rgh z dyskiem twardym 3,5 cala w miejsu napedu i przykladowo mam w dodatku oryginalny dysk 60gb z kilkoma zainstalowanymi grami i pytanie jest takie, czy jest jakis program co zrobi obraz z tych zainstalowanych gier na oryg dysku i bedzie mozna wrzucic go na dysk 3,5 cala ktory wlasnie bedzie pelnil role mojej biblioteki gier?

Jest cos takiego mozliwe? jak tak to jaki program?

pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska
    Dysk 3,5" format do fat32, gry wypakować do formatu xex i wrzucić na ten dysk. Gry w xex odpalać przez xex menu lub freestyledash, więcej dowiesz się w dziale JTAG/RGH

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum