1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

rgh zgrywanie gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ezioauditore12, Styczeń 26, 2013.

1. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    witam , odebralem dzis konsole xbox slim 15574 przerobioną na rgh ale nie brardzo wiem jak zgrywac te gry , gosc od przerobki powiedzial ze zainstalowal mi chyba jakis freestyle dash ale mam gry przerabiac jakims programem zeby nie robila sie aktualizacja , nie wiem o co mu chodzilo wiec bylbym bardzo wdzięczny jakby mi to ktos wytlumaczyl.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
  4. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    ale cala tą przerobke gry robimy na pc ? i dopiero mam skopiowac na xboxa ?

5. Jankess

Jankess Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radom
    Tak kolego najpierw cykasz sobie do xex albo god a potem kopiujesz na dysk. Pamiętaj o ustawieniu ścieżki dostępu w FSD do folderu z grami :)

6. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  7. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    ok przerobilem gre i zgralem na pendrive , po podlączeniu do konsoli mam ten folder ale nie wiem jak go skopiowac i gdzie ;/ moglby ktos opisac mi dokladnie . sory ze zawracam glowe ale niestety nie jestem informatykiem a swoje lata juz mam

8. Ezioauditore12

Ezioauditore12 Banned

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Tarnów - Wiedeń
    dobra jakos sobie poradzilem ale mam jeszcze jedno pytanie , jak zrobic zeby gry mi sie pokazywaly w zakladce libary games
    ?? da rade tak czy za kazdym razem musze wchodzic w file manager hdd i tam szukac default xex

Wczytywanie...

Poleć forum