1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RGH Zgrywanie plików

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Jp2gmd, Sierpień 2, 2016.

1. Jp2gmd

Jp2gmd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siemaneczko, dziś pierwszy raz w życiu bawiłem się w pobieranie czegoś na kilka partów. Moją ofiarą padła gra Sniper Ghost Warrior 2, nie mam pojęcia, czy zrobiłem dobrze, ale pobrałem z tego forum grę w formacie .001 - .003 czy tam .004

Zrobiłem na wszelki wypadek kopię plików. W każdym razie stworzyłem z nich jeden pliczek przez Total Commandera, tym samym stoi on sobie na dysku, w folderze, ale niestety nie ma żadnego obecnie rozszerzenia, jest to po prostu plik.

1. Nie wiem jakim programem i jak zmienić te rozszerzenie (podejrzewam, że konwertować trzeba na jakiś format, ale jak wyżej).

2. Nie mam pojęcia jak zgrać przez pendrive 32GB na Xboxa dany plik, coś widziałem na youtube, że na początku podłączamy, formatujemy go w ustawieniach Xboxa, a potem po prostu przekładamy na komputerze wklejamy i wyciągamy sobie. :p

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Pendrive - format w konsoli, podpinasz do PC odpalasz horizon i dajesz importuj, on za ciebie wszystko zrobi.

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hmm ciekawe bo Ja żadnego dysku nie formatowałem z poziomu X360 i wszystkie działają.

Co do tego pliku to spróbuj ręcznie dopisać .rar albo .zip.
    Jak to nie pomoże to ściągnij 7-zip i spróbuj nim wypakować te pliki 001, 002 itd.

Bo grę na rgh musisz mieć w formacie GOD albo XEX.

Linki z tego forum? Nieźle to tutaj jeszcze jakiekolwiek linki są do gier :D toś mnie zszokował :)

5. krzys1190

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Format jest po to by Horizon zobaczył pena jako xbox-owego.

6. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    A po co Ci horizon żeby wrzucać rzeczy pod RGH?
    Jak normalne kopiowanie załatwia sprawę?

7. krzys1190

Polubienia:
    1255
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Autor tematu napisał że nie wie co z plikami zrobić, horizon załatwi sprawę i umieści je w odpowiedniej ścieżce.

8. Onicniepytaj

Polubienia:
    1698
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Dalej nie kumam po co Horizon. Normalnie odpalam Total Commandera kopiuje daną grę na dysk zewnętrzny do folderu gry - games - spiele (jak kto woli) i cała filozofia.
    Przecież horizon nie ustawi mi ścieżki w FSD itd.. Bo to trzeba zrobić ręcznie. Więc "Autor tematu napisał że nie wie co z plikami zrobić, horizon załatwi sprawę i umieści je w odpowiedniej ścieżce." tego nie rozumie.

Autor nawet nie wie jakie ma rozszerzenie ten plik. Bo albo źle połączony albo brakuje rozszerzenia rar, zip, czy coś innego. Bo na bank nie będzie to GOD, a o XEX nawet nie ma co wspominać.

9. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Autor tematu pisze, że ściągnął archiwum podzielone na party (nazwa partów 001_00n sugeruje archiwum w formacie 7Zip), klikając na part pierwszy w 7Zip będzie wiedział, że trzeba rozpakować.
    Po rozpakowaniu będzie miał pliki i będzie wiadomo co to jest (XEX czy GOD)

Wczytywanie...

Poleć forum