1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[RGH]Znikł folder z grami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez lukiszlak, Maj 6, 2014.

1. lukiszlak

lukiszlak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Cześć mam taki problem ze znikł mi folder gdzie miałem wszystkie gry... Stało się to jak kopiowałem jakies pliki przez ftp. Niby wszystkie gry mam dalej ale jak je załączam to wyskakuje błąd żeby jeszcze raz je pobrać. Pierwszy raz mi sie zdarzyło zeby folder od tak sobie znikł szczególnie ze wolnego miejsca mam tyle samo co w czasie jak miałem ten folder wiec moze jakoś go nie rejestruje. W każdym razie nie wiem co z tym robić :/
    Mam slima z wewnetrznym dyskiem 225 gb i freestyledashem.

Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qidin

Qidin XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z jakiego klienta FTP korzystałeś? Możliwe, że po prostu przerzuciłeś omyłkowo cały folder z grami do innego podfolderu, który nie jest podpięty pod FDS. Sprawdź na spokojnie wszystkie podfoldery. Samo z siebie nie mogło zniknąć.

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Sprawdź w jakimś menagerze plików na konsoli (w FSD lub XEXMENU) , czasem foldery znikają ,lub zmieniają nazwy łącząc się przez FTP, a jak sprawdzisz na konsoli to są normalnie.

5. lukiszlak

lukiszlak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzięki wam za odpowiedzi.
    Tak jak mówił Quidin porpostu folder przesunołem (nie wiem ajkim sposobem) dałem go spowrotem tam gdzie miał być i wszystko działa :)

6. Qidin

Qidin XBOX MANIAK XBOX MANIAK

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Cieszę się, że pomogłem :).

Wczytywanie...

Poleć forum