1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szteker, Grudzień 17, 2012.

1. Szteker

Szteker Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Z góry proszę o nie usuwanie tematu ze wzgledu na to, iż po paru godzinach szukania nie znalazłem wystarczającej wiedzy o RGH m.in z powodu braku polskich znakow, ktore doprowadzaja mnie do szalu czytajac posta lub poradnik. Dla was pewnie, to pestka, dla mnie nie, wiec prosze o wyrozumialosc.

Przechodząc do rzeczy, na swięta planuje przerobic sobie xboxa na RGH, wiec mam kilka pytan dotyczacych tego;
    1. Jakich typu gier nie powinniem wgrywac/sciągac?
    2. Co to jest te FSD, co i jak z tym (łączenie,wgrywanie itd)
    3. Co to jest dashbord, kiedy i jak go aktualizować?
    4. Czy moge jakos popsuc xboxa lub przerobienie RGH ?
    5. Cala reszta wiedzy, ktora bedzie mi potrzebna (Dla ulatwienia, zaznacze ze na temat RGH nie wiem praktycznie nic, choc przeczytalem mase tematow i wszystko mi sie w glowie przerwaca tylko)

Jak widziecie, pytan nie jest wiele, wiec jeszcze raz prosilbym o nie zamykanie tego postu, poniewaz "niby" wszystko jest napisane, a tak naprawde, to jest jeden duzy balagan, w ktorym musisz szukac dlugi czas zeby sie dokopac, to pewnych rzeczy.

Z gory dziekuje i zycze Wesolych Swiat!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odp: Rgh

1. Każdy obraz ISO przerobić się da do GOD lub XEX
    2. FSD nakładka ułatwiająca pracę z konsolą która ma rgh skoro umiesz odpalić konsole włączyć grę itp to i z fsd sobie poradzisz ładny czysty intuicyjny interface
    3. Dash "os" konsoli zasada ta sama co w PC aktualizacja wymagana jest do odpalania nowych gier co nie jest do końca wymagane i powiązane
    4. Nie chyba że sam zaczniesz robić a nie jesteś w tym temacie "dobry"
    5. Cała reszta wiedzy jest na tym forum.

:)

HTC Desire HD @ Tapatalk 2

4. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1105
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    proponuję zapoznać się z tym tematem : http://xboxforum.pl/jtag-rgh-194/jtag-rgh-pytania-i-odpowiedzi-105780/ - on odpowie na wiele Twoich pytań :)

Poleć forum