1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez swistcki167, Październik 15, 2013.

1. swistcki167

swistcki167 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam xboxa w wersji slim. Kupiłem nie dawno i szczerze teraz żałuję wydawać na nowości które nie dawno wyszły. Z tego co wyczytałem to zostaje mi przerobienie RGH.

Jest to jakieś wadliwe? Po takiej przeróbce xbox dalej będzie działał przez lata? Po takiej przeróbce stanie się jakiś awaryjny?

Jak po takiej operacji będzie z kinectem? Będzie dalej poprawnie działał na oryginalnych grach? I będzie działał na piratach?

Jak się wrzuca gry po przeróbce? Podłączam go do sieci i przewalam instalkę TC/Filezilla? Wtedy na dysku zostanie instalka i zainstalowana gra?
    Jeżeli podłącze go do sieci jest jakieś ryzyko, że konsola zostanie zbanowana (nie będę grał online)?

Ja wiem, że hejtujecie i potępiacie tu tych co chcą przerabiać. Moim jednym tłumaczeniem jest to, że jeżeli mam możliwość grania za darmo, to czemu nie? ;)
    Przeróbka RGH=GTA V (zł) -tylko to do mnie przemawia za przerobieniem, więc proszę o wyrozumiałość i wytłumaczenie jak laikowi ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Nie, tutaj nikogo nie hejtujemy za piractwo - sa nawet działy przeznaczone przerobka.

Rgh nie jest wadliwe, wystarczy ze ktos ci dobrze ja zrobi.

Kinect bedzie dobrze działał na oryginalach jak i piratach.

Masz Xbox 4GB czy 250GB?
    Najlepiej kupic dysk zewnetrzny, wiec kolejne 200zl
    RGH nie równa sie GTA V bo trzeba miec dysk.

Co do wgrywania i przerabiania gier na RGH to jest masa poradnikow na forum, wystarczy poszukać

Nie ma czegos takiego jak "instalka " na xboxir nic nie trzeba wgrywac tylko po prostu ściągnąć gre i grac

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

1 osoba to lubi.
  4. swistcki167

swistcki167 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam 250 GB.

Teraz jak napisałeś, że nie jest wadliwe to chyba jestem przekonany. Lecz jednak jakieś obawy mam...

I jeszcze pytanie. Wszystkie ściągnięte gry będą działać?
    Czyli plik iso wystarczy przekonwertować na GOD, wrzucić na konsole i tyle?

5. PidzamaSGaming

PidzamaSGaming Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Worszoł
    Tak
    GOD albo Xex

Wysłane z mojego MT27i za pomocą Tapatalk 2

Poleć forum