1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gawlo_, Styczeń 20, 2014.

1. Gawlo_

Gawlo_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Witam.
    mam problem z pobraniem nowego TU, (COD Ghosts) chodzi o to ze pobieram przez FSD nowe TU i aktywuje je natomiast gra go nie widzi i w linku pisze ze mam TU0.
    Zauważyłem ze przy każdym wcześniejszym TU jest opis (chyba tak: TU 0000005_000000) natomiast w tym nowym (rename tu to TU000005_000000) domysliłem sie że musze zmienic nazwę ale nie wiem jak mam to zrobić i gdzie :/
    Proszę o jakąś podpowiedz, a jeśli nie tak to proszę powiedzieć jak wrzucić nowe TU ściągnięte z neta.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Ściągnij najnowsze TU stąd:
    Call of Duty : Ghosts Title Updates
    Pamiętaj aby Media ID było zgodne z grą (Sprawdzisz to po odpaleniu gry i naciśnięciu GUIDE - prawy dolny róg będzie pisać MID: xxxxxxxx).
    Wrzucasz je do tej lokalizacji:
    Content \ 0000000000000000 \ 415608FC \ 000B0000 \ tutaj

4. Gawlo_

Gawlo_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kluczbork
    Zrobiłem tak jak piszesz i nic. nie widzi mi nowego TU, wiec sciągnąłem nowe przez FSD i dalej mam tak jak mialem (jest napisane aby zmienic nazwe) te nowe TU sciąga sie do /HDD1/FSD/Data/TitleUpdate/duzo cyfr/jakis tam folder z cyrami/i tutaj jest te nowe TU w fsd nie da sie zmienic nazwy wiec zmienialem w filezilla ale nic do nie dalo :/
    Juz nie wiem jak mam to zroibic....

Poleć forum