1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez arex982, Marzec 23, 2014.

1. arex982

arex982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ;)
    Mam dylemat nad wyborem przerobki
    Posiadam stary lt 2.0 chciałbym aby nowsze gierki działały a jeszcze do tego posiadam stary dash

Co lepiej wybrać LT 3.0 czy RGH ? - do LT musialbym też dokupić napęd do komputera aby nagrywać gry.
    Cenowo i jakosciowo.
    Czy jest możliwość grania w najwnosze gry na RGH bez posiadania najnowszego dash-a
    Na RGH gry moge na dysk kopiować z pendriva ? bez zadnych instalacji itp?.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
  4. arex982

arex982 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety ten link nie pomogł mi odpowiedzieć na moje pytania odnosnie dashboardu jak i która przerobka może być lepsza.

5. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3224
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Do najnowszych gier musisz mieć dash min. 16537 na LT i tak samo na RGH.
    Mając RGH nie pograsz na LIVE ale zagrasz w XBLA i dograsz DLC do każdej gry za darmo.
    Tak można będzie instalować gry na dysku albo pendrive.
    Jaki masz dash im niższy dash tym konsola będzie szybciej bootować (włączać się) no i tańszy koszt przeróbki.

6. RGHmc

RGHmc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Dobczyce
    Witam. Ja osobiście wolę RGH działa wszystko, ale wiadomo XBL odpada... Jest niby alternatywa, ale nie obsługuje wszystkich gier. Według mnie najważniejsze jest to czy ktoś gra na xbl czy tylko offline. Jak offline to RGH, wystarczy wrzucić grę na dysk i wszystko działa ... Przy, LT wiadomo nagrywanie na płyty, specjalna nagrywarka itp.

Poleć forum