1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Resurrected, Kwiecień 1, 2014.

1. Resurrected

Resurrected Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Inowrocław
    Myślę nad przerobieniem konsoli na RGH. Z tego co na razie się dowiedziałem to po przeróbce rgh połączenie z netem=ban 100%(jeśli się myle to mnie poprawcie).I teraz tak:
    1.Ile taka przeróbka kosztuje?
    2.Jaki dysk dobry będzie?Myślałem nad kupnem 250gb bo więcej mi nie potrzeba.
    3.Na torrentach widzę gry JTAG/RGH i lt3.0 czyli jak pobiore gre lt 3.0 to pójdzie na RGH?
    4.Czy taka przeróbka=RROD?

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Od 120 do 180 zalezy jaka konsola i u kogo bedziesz robil, dysk w zaleznosci od potrzeb ja mam 250 i polowa miejsca pusta, kazda gre czy lt2 czy lt3 przerabaiasz do xex i hula, gry z dopiskiem rgh nie trzeba przerabaic. Kobsola po rgh jest tak samo podatna na rroda jak orginal.

Wysłane z mojego ST26i

4. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    1. 120-200, zależy u kogo
    2. ja mam 500gb i 2/3 zajęte ale niektóre tytuły leżą odłogiem i czekają na odkop :]
    3. Uruchomisz każdą grę - jeśli gra jest w xex lub god to nie będziesz musiał przerabiać. wstawki obrazów pod LT trzeba przerobić programem.
    4. Nie ma znaczenia, konsola jest tak samo podatna - przy RGH masz możliwość ręcznej regulacji wiatraków.

5. freeak.klo

freeak.klo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Dunoon, United Kingdom
    Po rgh jak wrzucisz orginalna gierke w boxa mozesz ja skopiował w pamięć i wyciągnąć płytkę i grać:) a dzieki dogranemu programowi Nex2god w fsd będziesz mógł przerobic ja na god i przenieść na zewnętrzny nośnik:) napewno szybciej niz robic to na kompie czy pobierać gierke. Co jest kolejnym plusem jeśli np chcesz zapisać w boxa 2 płytowa wersje gry dzieki kilku intuicyjnie prostym programom będziesz mógł wyciągnąć content dodac go w odpowiednie miejsce i cieszyć sie tym ze nie zmarnowales dwóch plyt dl na nagranie, co za tym idzie wyciągnięcie content zaoszczędzi Ci miejsce na dysku na kolejne tytuły:) No i kolejny plus związany z tym co opisałem powyżej będziesz mógł grać i korzystać z dodatków dlc. Naprawdę sporo plusów. Wazne natomiast jest abyś znalazł kogoś kto rzeczywiście zna sie na rzeczy jeśli chodzi o instalacje Rgh, wiesz zeby nie zawalił Ci płyty głównej ustawił dobrze czasy odpalenia itd.

freeak.klo

Poleć forum