1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez michal833, Luty 12, 2012.

1. michal833

michal833 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Witam od niedawna jestem szczesliwym posiadaczem slimki 4gb z lt 2.0 a poniewaz mam go dosc to chcialbym przerobic na rgh i planuje przerobic u tego kolesia RESET GLITCH HACK NAPRAWA PRZERÓBKA XBOX 360 (2111574793) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . I tu nasuwa się pytanie czy po przerobienie jakie mogą wystapic ewentualne komplikacje , gram glownie singla i pobieralbym tylko dashe jakies fajne zeby to upieknic . Na rgh sie bardzo nie znam wiec czy trudno naprawic te usterki z xexem czy z czyms tam ... Wiem ze konsola po rgh wlacza sie kilka sekund dluzej , sa rozne chipy jakies tam matrixy itp xddd i chcialbym wiedziec bo roznia sie nie duzo cena , wiec pytam sie czy chip zalezy od modelu x'a czy poprostu od tego co przerabia jaki ma.. To narazie tyle ;d

Mam dasha 14699

2. Lotnik421 Xbox One

3. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Lepiej napisz do jednej z tych osób: opeael2, dexter, 33-300, kazek, boby2pc i paru innych których ksyw nie pamiętam, tylko do nich miałbym zaufanie bo tutaj na forum pokazują że na prawdę sie na tym znają.

Nie wiem czy to prawda czy nie, pytałem raz jaki chip dobry do slima, odpowiedziano mi że cool runner ale widziałem że w/w osoby wstawiają też matrix glitcher v2.
    usterek nie będziesz miał jeśli zrobi ci to osoba która się na tym zna, zgłoś się do osób które ci podałem to nie będziesz miał lipy.

4. michal833

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Tyle ze chodzi o to ze Malopolska okolice Krakowa

5. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Dexter zamawia kuriera który przychodzi do ciebie do domu, odbiera paczkę i zawozi dexterowi, na drugi dzień konsola odsyłana kurierem także problemu tutaj nie widzę. 179zł robota i 40zł kurier w obydwie strony, 220zł i masz rgh z przesyłkami ;]

6. michal833

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
  7. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Zapomniałem o nim właśnie, sam mam zamiar do niego wysłać ;]

8. michal833

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Czytalem ze ludzie po wgraniu dashy maja problemy z grami , z menu , z kopiowaniem i pustymi folderami . Głównie tego chce uniknąć porozmawiam z obydwoma i w razie problemu mysle ze ktorys z nich pomoze.

9. michal833

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Jaki chip jest najbardziej polecany i niezawodny , chodzi mi o to zeby dosc szybko bootowal ale ty chyba tylko zalezy od tego co przerabia i aby nie bylo jakis bledow :p Cena no gdzies do 250 zl

10. materac48

materac48 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rybnik
    Jak wyżej pisałem użytkownik SerwisKonsol powiedział mi że dla slimów xecuter coolrunner lecz wydaje mi się że bez znaczenia, śmiało możesz brać na matrix glitcher v2

11. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Szczerze? Nie ma praktycznie żadnych różnica w przypadku chipow. Jaki by nie był to osoba która robi rgh zamontuje poprawnie i będzie śmigac.

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

Poleć forum