1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Micke, Marzec 17, 2012.

1. Micke

Micke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,
    Mam pytanie o RGH. Czy gdy będę mieć już wmontowany chip i wszystko wgrane tak jak trzeba. To czy do ewentualnej aktualizacji oprogramowania będzie potrzebny programator nand? Jak nie to czy muszę mieć oryginalne pliki nand i cpukey?

Zastanawiam się bo mam okazję, znajomy wykona mi tą usługę za 120zł ale nie będę mieć programatora nand...

2. Lotnik421 Xbox One

3. ZiK

ZiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    46
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    0-34
    Nie musisz miec programatora. Klucz i zrzut nandu tez bez problemu zrobisz jak juz bedziesz mial zamontowanego czipa.

4. Micke

Micke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha a jest gdzies tutorial jak to zrobic jak ma sie juz przerobioną konsolę, bo nie mogę znaleźć...

Poleć forum