1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rgh

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez PolishSoldier, Sierpień 20, 2012.

1. PolishSoldier

PolishSoldier Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam konsolę xbox360 z rgh i chcę grać w fight night champion. W tym celu ściągnąłem grę, wypakowałem obraz płyty programem Xbox Image Browse do folderu na dysku zewnętrznym (500gb). Dysk podpiąłem do Xboxa i... Co teraz? W jaki sposób i gdzie mogę włączyć grę? Bo nigdzie nie znalazłem żadnego menadżera plików. Dodam, że konsola ma zainstalowane Xexmenu, jednak po podłączeniu dysku (zewnętrznego) nadal nie wykrywa żadnych gier.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Myster7

Myster7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli nie dodało Ci gry do listy, to możesz ją włączyć otwierając plik : default.xex który znajduje się w folderze gry ;) a po pewnym czasie samo doda Ci do listy :p

4. PolishSoldier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No ale jak w ogóle wejść na ten zewnętrzny dysk?

5. Myster7

Myster7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przez xexmenu możesz wejść, a następnie klikaj L2 lub L1 ( nie pamiętam dokładnie ) aż pokaże Ci foldery z Dysku zewnętrznego, bo domyślnie jest hdd1

6. PolishSoldier

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No zrobilem tak i w ogóle nie widzi mojego dysku zewnetrznego, tylko ten od xboxa...

7. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Dysk oczywiście w fat32?

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Poleć forum