1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

RHG i dysk zewnętrzny !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez robciu1998, Październik 13, 2013.

1. robciu1998

robciu1998 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Zrobiłem przeróbkę RHG na konsoli Xbox 360 Slim. I mam problem ponieważ nie mam nośnika na gry. Planuję kupić zewnętrzny 320 GB : Dysk zewnętrzny 320GB w obudowie Hitachi !!!! (3602566788) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i tu pytanie czy gry będą odczytywane na Xboxie ? Bo ja słyszałem, że Xbox ma ograniczoną ilość odczytu pamięci chyba (16, 32 GB).

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Jeśli masz rgh,możesz podpiąć dowolny dysk do 2TB.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Zamiast robić z niego dysk zewnętrzny to zrób z niego dysk wewnętrzny. Będziesz miał wtedy więcej korzyści. Ewentualnie poszukaj samego dysku bez obudowy 2,5 cala. Ludzie kupują dyski zewnętrzne do rgh a później płaczą, że im to albo to nie działa. Np. emulator pierwszego Xboxa, który warto mieć ze względu na świetne gry na tą konsolę.

Wczytywanie...

Poleć forum