1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Riddick AODA

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez przezchlebian, Wrzesień 3, 2009.

1. przezchlebian

przezchlebian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    przezchlebie
    Witam przeszdłem butcher bay na poziomie medium i dark athena na hardzie i nie dostałem za to osiagniec Mysle ze to może byc wina tego że raz grałem online a raz offline a niekiedy odłączałem konsole z pradu a potem przed grą nie zmieniałem daty w konsoli(po wyciagnieciu wtyczki resetuje sie ona na 2005 rok jakby ktos nie wiedział:) ) i moga byc jakies sprzecznosci w zapisie gry Myslicie ze to przez to? A może macie jakieś inne wyjasnienie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. todson88

todson88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    zmieniles poziom trudnosci podczas gry...ja tez niedostalem i mi sie przypomnialo ze zmienialem na poczatku,wybralem hard przez pomylke i potem znizylem. Innego wyjscia nie widze.

Ps.Swoja droga zawiodlem sie na tej grze ,szkoda plytki

4. przezchlebian

przezchlebian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    przezchlebie
    no masz racje jak mialem ze 75% kariery to przyszedł kumpel i załadowałem inny rozdzial na poziomie easy zeby mu pokazac walke Pózniej znowu zwiekszyłem poziom i wróciłem do tego momentu ale już było po wszystkim

Wczytywanie...

Poleć forum