1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ride To Hell Retribution - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 26, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. unknow1

unknow1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Po gameplayach ta gra wygląda jakby była robiona za czasów San Andreas..

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Jaka giera. No nie mogę. Komuś się pomyliły epoki. Normalnie PSX na Xboxie 360. Żeby czasem komuś nie przyszło do głowy jej kupować. Żenada naprawdę żenada.

2 użytkowników lubi ten post.
  5. Yony_master

Yony_master Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam wszystkich.
    No nareszcie ktoś założył temat dotyczący tego GNIOTA, nie polecam kupować ani nawet pobierać, na wstępie powiem że grafika jest wystarczająca , nie jestem fanem super wypasionej grafiki kosztem ograniczenia np. swobody w grze i znam wiele tytułów gdzie grafika jest średnia lub nawet słaba ,ale gra się miodnie , wracając to gry: Ride To Hell Retribution to na szybko skórce minusy gry:
    - oglądamy cut scenke i w odpowiednim momencie wkraczamy do akcji, gdyby nie opcja pominięcia filmiku to można spokojnie oglądać przez 5-10-15min i po wszystkim gramy 2-3min i znowu filmik
    - jazda motorem to pomyłka np. podczas walk na motorach kierownica jest blokowana ,a nam przypada klepanie po odpowiednim klawiszu i to jednym dal jednego przeciwnika, nie ma żadnego combo czy coś bardziej wymagającego od nas
    - debilny system celowania i na PC i X360 zmniejszenie czułości nie poprawi celności
    - bohater podczas biegania sam blokuje się o własne nogi( brzmi to głupio,ale to fakt) to wygląda jak sterowanie robotem-mechem itp.
    - strzelanie :sour: - strzelanie w tors zabiera nawet 4-5 pocisków, strzał w głowę to jedyne szybkie rozwiązanie, przeciwnicy w kasku najpierw obrywają w kask potem w głowę co jest jeszcze logiczne ,ale dlaczego przeciwnik w kapeluszu lub chuście zachowuje się tak samo?
    - to co w filmiku promocyjnym mnie zainteresowało to np. scenki z baloniastymi laskami - Heeh = ściema, scenki erotyczne odbywają się całkowicie w ubraniach, a autorzy dodatkowo omijają sprytnie fragmenty gdzie ciała sa połączone by czasem dzieci nie zobaczył jak postacie bohaterów podskakują jak dwie małpy na kiju.
    - wracając do erotyki której nie ma to czy to organicznie ma wpłynąć na obniżenie wieku wymaganego by zagrać w tą pseudo gre dla dzieci 5-10 lat ,ale strzał w głowę lub klepanie po mordzie w "chmurze" krwi to jest OK
    - mógłbym wymieniać dalej minusy ,ale nie chce zawsze daje grze słabej ok 1h czasu by mnie zainteresowała, ale po 45min gra poszła do kosza!

Pozdrawiam i życzę miłego grania ,ale nie w TO COŚ

6. depcik94

depcik94 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Radomsko
    Gra beznadziejna zero radości z gry , grafika do ****.Oj będzie w tym roku w co wybierać na najgorszą gre roku:)

7. damianwroc

damianwroc Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Etam... chyba jestem tu jedyny, któremu ta gra się podoba. Fakt, że cała mechanika gry i grafika to czasy PS2 ale jak dla mnie to nie ma większego znaczenia. Dla mnie to taka typowa luzacka gierka z jajem przy której dobrze się bawię.
    Fajnie tak sobie pojeździć harley'em z kastetem w ręce i po nawalać w gang motocyklistów.
    Największym minusem tej gry to system strzelania, strasznie skopany, po prostu trafić w przeciwnika to nie lada wyczyn.
    A tak poza tym nie ma takiej tragedii. To tyle... ja gierkę polecam, taka fajna odskocznia od bardziej normalnych gier :D

8. GryzekPL

GryzekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Żenująca gra... szkoda myślałem, że pogram sobie w naprawdę dobry "symulator" harleyowca no ale przyjdzie mi na takowy jeszcze chyba długo poczekać.

9. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gra nie jest tak słaba jak większość pisze/mówi. Owszem jest słaba ale nie aż tak. Myślałem, że będzie głównie jazda na motorze, a tu zwiedzanie, strzelanie jak w Gearsach, ulepszanie maszyny, postaci, broni itd. Owszem wygląda jak z poprzedniego Xa ale dla jednych grafa się liczy dla innych nie. Mechanika gry momentami skopana do granic możliwości lecz bywają i fajne momenty. Dziwnie jest prowadzona fabuła. Tak dziwnie wyrwane nie wiadomo skąd sceny. Odgłosy postaci jak dialogi hmmmm lepiej sobie odpuścić. Grze daje 4/10.

Wczytywanie...

Poleć forum