1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ridge Racer Unbounded - opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez Hawok, Marzec 24, 2012.

1. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18

Gra miesiąca, ścigałka roku!

1000/10

super gra

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pograłem lekko ponad godzinkę więc czas na pierwsze wrażenia:)

- poziom trudności na tle dzisiejszych produkcji jest bardzo zadziwiający. W grze dużo trudniej osiągnąć trzecie miejsce niż w większości samochodówek pierwsze. Czasem jeden błąd potrafi przekreślić dość długi wyścig. Nie mówię tu tyle o wygranej, co chociaż podium. Na razie bardzo mi się ten element podoba, ale nie wiem czy z czasem nie zacznie mnie wkurzać. Szkoda, że nie ma wyboru poziomu trudności.
    - Gra jest połączeniem starszych Burnout (wyścigi na wyznaczonych trasach, nie w otwartym świecie), Split Second (oskryptowane elementy na trasie), FlatOut (ci sami twórcy, nieco podobny model jazdy) i Blura (wyścigi po mieście mocno kojarzą mi się z tą grą)
    - Model jazdy jest bardzo zręcznościowy, ale mnie się podoba. Auta są ciężkie, fajnie driftują.
    - Grafika jest mocno nie równa. Gra byłaby naprawdę ładna, gdyby nie stosunkowo niska rozdzielczość. Nawet podczas szybkiej jazdy rzuca się to w oczy, jednak w ogólnym rozrachunku nie psuje to zabawy. Poziom oprawy określił bym jako "nieco poniżej poziomu Split Second" Potencjał grafiki zapewne zostanie wykorzystany w wersji PC.
    - Efekty dźwiękowe na kinie domowym sprawiają dobre wrażenie. Dużo gorzej wypada muzyka, którą według mnie najlepiej określa jedno słowo: 'tania'. Zupełnie mi się nie podoba. Na szczęście można ją wyciszyć.
    - Gra szykuje się na solidną samochodówkę, jednak w żadnym wypadku nie jest czymś nadzwyczajnym. To dynamiczna produkcja, którą z czasem może zabić monotonia. Po pierwszej godzinie ocenił bym ją na 7+/10. Jak najbardziej warto zagrać, zwłaszcza jeśli z radością wspomina się stare Burnouty i inne podobne gry.

4. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ridge Racer kojarzy mi się z kosmicznym driftem i samochodami przyklejonymi do asfaltu. Nawet nie wiem co dobrego o niej napisać. Przeszedlem 2 rejony miasta. Na Xa nie ma gorszej ścigalki. 1/10

5. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Gra słaba, nie ma w ogóle startu do świetnego split second albo blura... takie bezpłciowe wyścigi... 5/10

6. pablotablo

pablotablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jestem po kilku partyjkach, więc mam już ogólny pogląd jaka to gra.
    Kolega powyżej doskonale stwierdził, że jest to takie połączenie Burnouta ze Split/Second.
    Gra ma dość dużo drobnych błędów, które momentami potrafią jednak wkurzyć. Jest też dosyć trudna jak na ten gatunek.
    Jeżeli ktoś lubi wyścigi Arcade to jak najbardziej polecam. Moja wstępna ocena 7/10

7. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    fajna muza reszta do bani, żałować ,że przez disneya nie wyjdzie splint secon 2 , pierwsza cześć lepsza od tego namco na psy? teken x a teraz to?

8. Wheelman

Wheelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mnie odrzuca dosc wysoki poziom trudnosci, jak wspomnial kolega wyzej trudno dostac sie do podium. Wiadomo, mix Burna, Flatouta (gdzie normalny Flatout 3 a nie jakis crapik bazujacy na marce?) i Split Second. Pogralem pare wyscigow i wrazenia - sa lepsze gry ;) jak wspomniany Blur (4 osoby na splita), Split Second (2 na konsole) a tutaj chyba nic, sama gra bazuje na znanych slowkach Ridge Racer i driftach ale jako calosc jest inna. Moze bylaby wyzsza frajda gdyby gra byla ciut latwiejsza bo 1 blad i po 1 miejscu jesli dobrze sie trzymalismy

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1699
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Gra żałosna.. Przykro mi ale taką mam pierwszą myśl jak chodzi o ten produkt. Nie nazwę nawet tego grą bo po prostu to co się dzieje z RR (kiedyś markowa ścigałka na Playstation tak jak Grand Turismo) to po prostu śmiech na sali. Widać, że chłopcy chyba się spalili i już nie wiedza jak mają trzepać kasę na znanej marce.

Co do produktu to tak jak zostało powiedziane sklejanka wszystkiego (mało udana), muzyka (buehehe), poziom trudności (miałem ochotę rzucać padem), graficznie (niezbyt ciekawie), frajda (chyba z rzucania padem) ZERO.

Ogólnie ciesze się, że nie wydałem kasy na ten produkt a gierką szybko zobaczyła "Delete".

PS. Ta okładka jakoś mi strasznie pasuje z napisem Need for Speed (nawet czcionka taka podobna) tylko ja tak sądzę?

10. Hawok

Hawok Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    W takim razie leszczyki jesteście jak macie problem z poziomem trudności w grze.
    Trasy są tak proste, że trzeba być "trolololo" żeby gdzieś o coś walnąć lub źle skręcić.
    Trzeba mieć troche oleju w głowie i wiedzieć kiedy jakie auto dobrać, do jakiej trasy.
    I uzywać w odpowienich momentach POWERa

11. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kozak się znalazł pewnie nawet jednej trasy nie przejechał w pierwszej trójce

12. miwii

miwii Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gierka super, choć ze starymi RR to nie ma za wiele wspólnego - jedyny problem ludzi na serwerach brak :( Gdyby ktoś chciał zagrać w multi pisać do mnie albo na xbl do UneaseBinkie9.

Wczytywanie...

Poleć forum