1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rinbow Six Vegas 2 pytanie i problem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez urbek, Luty 21, 2011.

1. urbek

urbek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kobyłka
    Hej,
    Jak ktoś może mi pomóc będę wdzięczny: mam pytanko jak podczas zjazdu na linie odwrócić się twarzą do dołu?? Widziałem podczas gry na XBL jak inny gracz tak zrobił i miał ułatwione zadanie podczas ostrzeliwania się z za okna.
    A problem dotyczy że od jakiegoś czasu rozkazy dla oddziału zaczęły wydawać się same. Pad jest w miarę nowy (2-3 miesiące)choć co prawda nie wykluczam jego uszkodzenia ale w innych grach nie mam problemu. Jakieś pomysły??

Pozdrawiam
    urbek

Wczytywanie...

Poleć forum