1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ring of F***ING Death. Pytanie do wyjadaczy.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Warper, Marzec 8, 2009.

1. Warper

Warper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nurtuje mnie jedno zagadnienie, kieruje pytanie do starych wyjadaczy z doświadczeniem. Proszę o czysta odpowiedz żadnego gdybania.

W jakich warunkach nabawiliście się RROD?

Czy np było to po długim giercowaniu /czy może w upalne lato / konsole upiekliście w małej zamkniętej szafce / stała pionowo / przypadkowo owinęliście ją dwunastoma ręcznikami / a rano włączacie a tu czerwone diody pasą się w około?? :eek:

Sprostowanie: Ewentualnie, prośba o opisanie co robiliście z konsolą zaraz przed rodowaniem - ostatnie użytkowanie :) (a propos 75%) chyba od tak to nic się nie robi no chyba że bałagan i rośnie broda :) zawsze musi być jakiś bodziec no jedynym usprawiedliwieniem jest wyjęcie nowej konsoli z pudła i "od tak jest na dzień dobry RROD" Z góry dzięki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marzzz73

marzzz73 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    dodam ,że jeszcze jeden przykład by się przydał - " ot tak po prostu wskoczył rrod '' np. u mnie tak było z pierwsza konsolą i podejrzewam że 75% konsol z rrod'em u innych także ( stare konsole tak miały i już )

4. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Również częstym powodem jest uwędzenie w ciasnej półce, jak oglądam fotki niektóre w temacie "Pochwal się co masz" to aż mi żal konsol, osobiście jeszcze nie uświadczyłem tego dbam o konsolę ale mam ją krótko jedną miałem 3miesiące i działała do czasu sprzedania dalej nie wiem a teraz mam 2miesięczną i też działa i mam nadzieję że będzie jeszcze długo bo mi MS nie pomoże z Rrod-em;)

5. Warper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zachęciłeś mnie do przejrzenia tego wątku faktycznie jest paru "piekarzy" skutecznie wykańczających swoje boxy. Masakra panowie. Zauważyłem że wiele osób przesiada się z konsol o wiele słabszych gdzie problem przegrzewania wcale nie występował, niestety xbox wymaga wietrzenia i chyba wiele osób o tym nie pamięta.

6. sstube

sstube Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    u mnie xboxa działał normalnie pozniej zaczął grzać sie 5 minut po uruchomieniu, nastepnie jak gralem z 10 minut konsola dostawała zawiechy i potrzebny byl reset i nastepnego dnia po uruchomieniu rrod ;(;(;(

7. ufoludekcrezy

ufoludekcrezy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska .
    Ja se grałem normalnie w farcray 2 edydtor map bawilem sie budynkami budowałem wierze z bloków ;p i raptem bach ciach zwich i rod konsola stala nie w żadnej szawce pozycja pozioma ;). Nie owijalem jej recznikami

8. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Tak jak ktoś pisał wyżej taka sytuacja to również normalna jeśli chodzi o konsole ale to głównie Zephyr i wszystkie inne z 2006 roku lubiły takie numery odstawiać.

9. jarek43_16

jarek43_16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lisów
    pozycja pionowa, w szafce pod telewizorem, ale miała dużo miejsca, poprzedniego dnia grałem ok. 6 godzin i nic, następnego dnia 10 min. i po konsoli, co prawda miałem brak obrazu ale praktycznie ten sam powód co rrod, pół roku stała w tej szafce, rocznik 2006, zauważyłem że spory czas przed awarią po kilku godzinach konsola wiała chłodnym powietrzem, może wymiana pasty by pomogła, ale jakoś o tym nie myślałem

10. bloodlustattoo

bloodlustattoo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja mam kosole z 2006 ale nie wiem czy marzec czy listopad.
    gralem w cod 4 ok 14 godzin i nic nie dostalem. postawilem do pionu i po 30 min w cod 2 i padl.

czy serwisanci wymieniaja na mniej wadliwe plyty czy tylko wymieniaja element popsuty? w papierach mialem ze popsuta plyta glowna

11. Warper

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    sprawdzasz systematycznie temperaturę powietrza wylatującego z boxa?

Przypadek ? czy reguła z tym pionem ?
    Z tego co czytałem to wymieniają na to co mają czyli jak sie skończyły stare dawali nowe.

Pozdrawiam i dzięki za odpowiedzi.

Wczytywanie...

Poleć forum