1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ripowanie gier - poradnik krok po kroku

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Młody Raperek, Grudzień 27, 2011.

1. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Siemka!

Z tego co czytałem na forum , gry w formacie xex można ripować tzn , usuwać zbędne pliki z obrazu gry jak np: języki itp dzięki czemu zmniejszy się pojemność gry :D Tylko niestety nie mogę nigdzie znaleźć jak z ripować grę :/ Więc jeśli wie ktoś jak to się robi proszę o opisanie krok po kroku jak to się robi w tym temacie, na pewno się przyda i to nie tylko mi ;)

EDIT:
    Czyli jednak nikt nie potrafi tego robić albo wgl tak nie idzie bo widzę że od dłuższego czasu nie uzyskałem odpowiedzi tutaj ani nigdzie indziej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    jest OGROM takich tematów
    co i rusz są zadawane pytania co,gdzie i jak.
    poszukaj na forum to znajdziesz odpowiedź, są poradniki jtagowca itd, tam poszukaj odpowiedzi albo zadaj konkretne pytania, brak siły ludziom na odpowiadanie codziennie na setki podobnych pytań

4. Młody Raperek

Młody Raperek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja jakoś nie mogę nic znaleźć o ripowaniu gier na X360 , jeśli możesz to podaj jakieś linki do tych tematów.

Wczytywanie...

Poleć forum