1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rise of Nightmares POMOCY!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez toxiko, Styczeń 30, 2012.

1. toxiko

toxiko Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Może ktoś wie jak pokonać Wiktora.Jestem w miejscu gdzie Wiktor przemienia się w robota,a ja do walki mam tylko nóż.

Wiktor załatwiony więc można zamknąć

2. Lotnik421 Xbox One

3. nathan81

nathan81 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A ja się może przyłączę.

Pomocy - nie chce mi zapisywać stanów gry.
    Kupiłem niedawno Xboxa z dyskiem, jest przerobiony lt 3.0, mam oryginalnego Rise of Nightmares, ale za nic nie chce mi zapisać stanu gry, wyskakuje jakiś komunikat, że muszę być połączony z internetem.
    Nigdzie w necie nie ma nic o tym.

Czy to prawda, ze w tej grze trzeba być polączonym z Xbox live, żeby stany gier zapisywało ?

Ps. Oczywiscie po podłączeniu do neta okazało się, że kupilem zbanowaną konsolę :(

Wczytywanie...

Poleć forum