1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

HOT! Rise of the Tomb Raider oferuje interaktywne streamy. Oglądający otrzymują nagrody

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 12, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Nigdy nie byłem fanem oglądania streamów z gier, ale skoro dany tytuł nagradza mój czas spędzony na obserwowaniu rozgrywki, to zaczyna dla mnie mieć nieco więcej sensu.

Nowe przygody Lary Croft nie tylko warto przeżyć. Jak się okazuje, warto je również oglądać. Gra zawiera specjalny tryb interaktywnych streamów, który obsługiwany jest za pośrednictwem platformy Twitch.

Po pierwsze - widzowie mogą mieć bezpośredni wpływ na rozgrywkę w trybie Ekspedycji, o ile zostanie on uaktywniony przez grającego. W kluczowych momentach zabawy, na ekranie osób obserwujących zabawę pojawią się karty mające bezpośredni wpływ na to, co dzieje się w grze. Widzowie oddają głosy na tę, która wyda im się najciekawsza. Efekty wybranej karty ingerują w rozgrywkę przez najbliższe 5 minut. Mogą one mieć wpływ na poziom trudności lub wywoływać niespodziewane zwroty akcji albo... powiększać postaciom głowy i czynić różne inne zabawne i dziwaczne rzeczy.

Drugim elementem interaktywności są same nagrody. Jeżeli będziemy oglądali stream w ważnych punktach zwrotnych historii lub gdy gracz zdobywa jakieś ważne osiągnięcie czy też zdobywa grobowiec, to otrzymamy specjalny przedmiot do wykorzystania w grze. Czad.

Crystal Dynamics wykonało pierwszy krok do uczynienia streamów ciekawymi. Miejmy nadzieję, że stanie się to już normą.

2. Lotnik421 Xbox One

3. warone

warone Banned Użytkownik

Polubienia:
    324
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Belgia
    Fajne podo a mi się takie cos i na pewno oglądanie streamow staje sie ciekawsze :)

4. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    Napewno urozmaici to rozgrywkę oraz pozwoli przyciągnąć nowych widzów/followerów na kanale.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1229
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niezłe jak film interaktywny kiedyś oglądałem Oszukać Przeznaczenie nie pamiętam która to była cześć serii ale były dodatkowe seny i się wybierało co się ma stać w kilku miejscach filmu co skutkowało potoczeniem się inaczej tegoż filmu.
    Nie omieszkam się tym pobawić ale to dopiero po przejściu gry.

Wczytywanie...

Poleć forum