1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rise of the Tomb Raider - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 5, 2015.

Ocena - Rise of the Tomb Raider

1. 10

5 głos(y/ów)
    45,5%
  2. 9

3 głos(y/ów)
    27,3%
  3. 8

2 głos(y/ów)
    18,2%
  4. 7

1 głos(y/ów)
    9,1%
  5. 6

0 głos(y/ów)
    0,0%
  6. 5

0 głos(y/ów)
    0,0%
  7. 4

0 głos(y/ów)
    0,0%
  8. 3

0 głos(y/ów)
    0,0%
  9. 2

0 głos(y/ów)
    0,0%
  10. 1

0 głos(y/ów)
    0,0%
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    Gram ok godzinki ale powiem wam jedno:
    Gierka na x360 wygląda naprawdę świetnie, twórcy odwalili kawał dobrej roboty !
    Udźwiękowienie też niezłe tylko jak na razie zagadki są tak banalne że ciężko to w ogóle nazwać zagadkami.
    Bardzo dużo QTE jak na godzinkę gry no ale zobaczymy jak sytuacja się rozwinie :)

Jedynym istotnym dla mnie minusem jest brak PL (na razie) bo w poprzedniej wersji dubbing był pro.
    ale jakoś przeżyję :)

Szczerze polecam :D

4. Macian

Macian Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jędrzejów
    Miałem poczekać ma PL, ale ściągnąłem zobaczyć i muszę przyznać że gra (jak i lara <3) wygląda prześlicznie. Fajna mechanika ogólnie wspinania się. Udźwiękowianie bardzo dobre, zobaczymy jak z polskim dubb bo w angielskim jest bardzo dobrze!

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Ostatni tak świetny tytuł na poczciwego Xboxa 360. Wprawdzie jest jeszcze Barbie & Her Sisters: Puppy Rescue :), ale jednak Tomb Raider lepszy. Crystal Dynamics stanęło na wysokości zadania i tym samym jako ostatnie zakończyło wydawanie świetnych gier na Xboxa 360.
    Teraz może się zabrać za kolejną część Legacy Of Kain.
    A na dodatek dzięki Microsoftowi możemy w ten tytuł zagrać jako pierwsi i jedyni w tym roku !
    Nie ma co się oszukiwać. To koniec tej generacji.

Także polecam zagrać w najnowszego Tomb Raidera, bo warto.
    Ja ograłem sam początek i przerwałem, bo liczę na pojawienie się polskiej wersji. Karolina Gorczyca wypadła rewelacyjnie jako Lara Croft i pewnie tym razem będzie tak samo.

6. Curian666

Curian666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    47
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Dla tych którzy twierdzom że różnic nie ma

TR 2013
    http://vpx.pl/image/d8FC
    http://zapisz.net/images/508_tr_2013.jpg
    http://zapisz.net/images/414_tr_2013_ognisko.jpg

TR 2015
    http://vpx.pl/image/d8Fn
    http://zapisz.net/images/455_tr_2015.jpg
    http://zapisz.net/images/217_tr_2015_ognisko.jpg

Gra jest OK ale wyraźnie jest gorsza graficznie od pierwszej odsłony, bez kastracji się nie obeszło. Zwłaszcza deszcz wygląda słabo w TR 2015 efektów oświetlenia prawie nie ma. A tekstury obiektów to już sami oceńcie, nie wspominam już o roślinności i innych drobiazgach.
    Gra jest OK wygląda przyzwoicie, ale porównując go z Tomb Raiderem 2013 wygląda po prostu brzydko. I na pewno to nie jest wina konsoli....

krzys1190 lubi to.
  7. Trey

Trey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Giereczka pięknie hula na poczciwej 360ce :) Wizualnie i pod względem plynnosci jest lepiej niż się spodziewałem chociaż zobaczymy jak będzie z tym dalej bo na razie jestem na Syberii także wiele jeszcze przede mną. I teraz kwestia dość istotna, jest możliwość włączenia polskich napisów i oryginalnych, angielskich dialogów. Bo z całym szacunkiem do podkładających polskie głosy, które brzmia solidnie, dubbing pl absolutnie nie ma startu do oryginalnej ścieżki dzwiekowej. Podsumowując; bardzo dobry tytył.

8. Mario10

Mario10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jakże się ucieszyłem, że nowy Tomb Raider wyjdzie jeszcze na poczciwego X360 i się nie zawiodłem. Co prawda gram raptem 2-3 godzinki ale już widzę, że trzyma poziom poprzedniczki. Grafika całkiem ładna, grywalność duża, jest co robić i zbierać.
    Poza tym Lara z łukiem bezcenne :)

9. kamilos ms

kamilos ms Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    38
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraśnik
    Gra rewelacyjna wciągnęła mnie na długie godziny,ukończyłem fabułę i dalej mam ochotę explorować lokacje w poszukiwaniu zagadek.:)

Wczytywanie...

Poleć forum