1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rise of the Tomb Raider to druga cześć trylogii?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 5, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3214
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W listopadzie pierwsi zainteresowani zapoznają się z najnowszą opowieścią Lary Croft. Twórcy przygotowują to wielkie dzieło i według najnowszych informacji przedstawiciela Square Enix gra jest częścią trylogii! Fani pięknej archeolog mogą szykować się na jeszcze jeden tytuł, który zamknie małą serię.

Phil Rogers rozmawiał z dziennikarzem GameSpotu na temat nowego Tomb Raidera. Przedstawiciel japońskiej korporacji jest pewien, że współpraca z Microsoftem jest dobra dla marki, a następnie wspomniał o trylogii:

„Wierzymy, że decyzje związane z Tomb Raiderem są jak najbardziej słuszne. To co robimy jest zarówno dobre dla studia jak i dla trylogii Tomb Raider.”

Co Wy na to? Z tej sytuacji wynika, że Tomb Raider z 2013 roku to początek trylogii, Rise of the Tomb Raidet jest drugą odsłoną, a pierwsze informacje o zakończeniu poznamy dopiero w przyszłym roku?

Jest to naprawdę ciekawa informacja, która pokazuje, że Crystal Dynamics już wiele lat temu planowało taki wyjątkowy powrót Lary.

jary84 lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Za.....cie i tyle.
    Sorry ale inaczej się tego opisać nie da.
    Pierwsza część tej trylogii jak się okazuje to jedna z najlepszych gier w jakie grałem.

kuleczka91 lubi to.
  4. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    A niech robią, ogram wszystkie, bo TR z 2013 był tak zajebistą gierką, że jest to moje Numer One z ogranych gier na x360 :)

jary84 lubi to.
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  6. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A ja się nie cieszę ,co dobre szybko się kończy. Właśnie skończyła się trylogia Arkham od Rocksteady i już mi żal- to samo z TR, już niedługo będziemy wyczekiwac finału.Można wydawać wiele części i mieć przy tym jakość (GTA).

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

7. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1237
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tylko w GTA masz zawsze nowych protagonistów nawet taki Uncharted 4 jeżeli to nie ściema to ostatni U serii ?

8. Julian1916

Julian1916 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie kwestia różnorodności protagonistow (W GTA mamy doczynienia z biznesem który nie sprzyja długowieczności, MGS czy DMC zaprzeczają tezie ), a chciwości wydawców, pomysłowości developerów i zwłaszcza schizofrenii dużej części graczy którzy masowo narzekają na tasiemce (by później je kupować) i na brak innowacyjnosci. To ostatnie potrafi być opłakane w skutkach czego najświeższym przykładem jest Arkham Knight, gdzie sprawdzony gameplay został odsunięty na boczny tor by hejter nie napisał że "kotlet, kopiuj wklej". Jeśli coś się sprawdza (Tomb Raider, formuła gier Arkham) po co stawiać sobie sztuczne ograniczenia? Ja bym z chęcią w kilka części Wiedzmina, Batmana czy Lary w tej formule, trylogie to trochę mało

Zwłaszcza ma to sens przy Wiesku czy Batmanie gdzie pod względem samej mechaniki dostaliśmy najbardziej kompletny produkt z serii. I na razie ostatni.
    Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum