1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rise of the Tomb Raider trafi na dwie konsole Microsoftu - to czasowa ekskluzywność

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 13, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Wczorajsze ogłoszenie ekskluzywności Rise of the Tomb Raider, to bez wątpienia jedna z najgorętszych informacji, którą otrzymaliśmy z Kolonii. Jednak na kolejną przygodę pięknej pani archeolog mogą szykować się nie tylko posiadacze Xboksów One.

Szef marki Xbox – Phil Spencer – w rozmowie z redaktorem Eurogamera podkreślił, że ta przygoda zadebiutuje również na siódmej generacji Microsoftu. W tej sytuacji jeśli będziecie chcieli poznać „początek” Lary, musicie posiadać w swoim domu jedną z konsol amerykańskiej korporacji.

Nadal nie wiemy, czy ta ekskluzywność po pewnym czasie minie – w Sieci mamy mnóstwo różnych sygnałów, ale na dzień dzisiejszy Rise of the Tomb Raider to gra, która zadebiutuje wyłącznie na Xboksa One oraz Xboksa 360.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. x-360klocek

x-360klocek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kłodzko/Furth
    Nie pozostało im już nic poza wykupowaniem ekskluzywności.

4. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Orientuje się ktoś czy to będzie w najbliższe Boże Narodzenie czy kolejne? Bo jak wiadomo holiday to świeta ale nw czy 2015 to raczej kolejne nie?

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Holiday to wakacje. Christmas to Boże Narodzenie.

6. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Ekskluzywność w wydaniu MS buhahaha. TR na gwiazdkę 2015, w wiosną 2016 wyjdzie odpicowana wersja na PS4. Nikt przy zdrowych zmysłach nie wierzył, że SE wyda grę na jedną platformę.

Sprawdza się wszystko co mówiłem, X1 jest w czarne d. Sprzedaż konsol 2:1 na korzyść Sony nawet jeśli na PS4 nie ma w co grać (bo rzeczywiście gier nie ma) to konsola sprzedaje się dwa razy lepiej.

7. Coller22

Coller22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    104
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Konin
    O ile dobrze kojarzę "Ryse: Son of Rome" też miało być exem :) Pewnie i z tym "Tomb Raider'em" też tak będzie czyli "tymczasowy ex" ;d

8. darudek_ek

darudek_ek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    155
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Z Ryse będzie jak z Mass Effect. Skończy się czasowa wyłączność i wyjdzie na PS4, a wtedy fanboje MS się chyba potną. Wyłączność od 3rd party jest dziś rzadkością, a Crytek na kasie nie śpi, więc kwestia czasu... Wyjątek stanowi zawsze tytuł od studia wewnętrznego.

Patrząc na nędzny żywot X360, bardzo łatwo można przewidzieć przyszłość X1. 10% gier od 1st party, z czego góra trzy tytuły warte bez wątpienia uwagi, trochę gier X1 & PC, reszta multi. PS3 zmiotło exami X360 i teraz będzie identycznie, szczególnie z uwagi na to, że X1 wali się po magazynach, a PS4 znika w półek jak świeże bułeczki. Nawet Amerykanie leją na X1, a to jest sytuacja niecodzienna...

9. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    W USA odchodzi sie juz od christmas na rzecz Holiday :). Nie wszystkie wyznania obchodzą święta, w USA są wariacje na temat obrazy wyznania religijnego. Lecz akurat w tym wypadku wątpię że uzyli tegi

10. Cronos

Cronos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tczew, Poland
    Odkąd pamiętam Twoje posty to peany na rzecz Sony...jednak tu się nie mogę z Tobą zgodzić.
    Nędzny żywot X360? Ja jakoś nie narzekałem na brak gier, a PS3 po przejściu aż dwóch ex-ów kurzy się w szafie, bo w multiplatformy i tak gram na 360-tce. Miałem okazję porównać sobie Black Opsa i to co odstawili na PS3 to była mega popelina (a to nie był jedyny spaprany tytuł z multi). To rzecz gustu, ale dla mnie poza Uncharted i LBP, w które grały moje dzieciaki, nie było nic co mi **** urwało. No dobra, The Last of Us, ale to dla mnie trochę jak dodatek do trylogii Uncharted.
    Teraz sytuacja wygląda podobnie, kupiłem PS4 z braku XO w PL i rozważam czy jej nie sprzedać, bo faktycznie nie ma w co grać i w dodatku Sony nie zapowiedziało jak dla mnie nic ciekawego. Uncharted4 jedyne na co czekam. Natomiast line-up na Xboxa imo wygląda bardzo dobrze, do ogrania Forza 5, Horizon 2, Halo Remastered, Tomb Raider, Titanfall, Quantum...i mam w nosie czy coś wyjdzie na PC, bo i tak na nim nie gram tylko pracuję.

11. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To jest najgorsza generacja konsol jak do tej pory. Są już jakiś czas na rynku i nie ma na nich w co grać. Paranoja.

12. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To jest najgorsza generacja konsol jak do tej pory. Są już jakiś czas na rynku i nie ma na nich w co grać. Paranoja.

Z tego względu nie zdecydowałem się jak do tej pory na żaden z next-genów. Mam PS3 i Xboxa 360 i na nudę nie narzekam. To dziwne, że zagrałeś tylko w dwa exy na PS3. Ja ogrywam całą serię Killzone, świetne gry od Quantic Dreams czyli Heavy Rain plus Kroniki Heavy Rain: Taksidermista i Beyond Two Souls, 3 części Uncharted, oczywiście perfekcyjne Metal Gear Solid 4, kapitalne God Of War 3, zaskakująco dobre Socom 4: Polskie Siły Specjalne, rewelacyjne Little Big Planet i Puppeter, najlepszą na świecie grę jak dla mnie czyli The Last Of Us plus dodatek " Zapomniane " i jeszcze z kumplami i przyjaciółmi w niezastąpione Buzz: Świat Quizów z buzzerami w rękach oczywiście. Pewnie znajdzie się jeszcze więcej ciekawych exów na tą świetną konsolę, ale cały czas zagłebiam się w świat PS3. I podoba mi się w Sony jeszcze jedno. Wszystkie te wymienione gry oprócz Metal Gear 4 i Uncharted 1 mają pełną polską lokalizację ! Dodam, że świetną lokalizację.

A to że nowy Tomb Raider będzie miał tylko czasową wyłączność było pewne od początku. Crystal Dynamics by tak nie ryzykowało. Microsoft popełnił ten błąd, że mógł załatwić całkowitą wyłączność od porzedniej części tej serii, gdy Crystal Dynamics ogłosiło restart całej marki. Wtedy był na to odpowiedni moment. Ale też wątpię w to by Square-Enix na to poszło.

13. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bull shit :p
    uczę się na FCE więc wiem co mówie :p
    wakacje to vacation
    holiday to święta ale anglicy tez tak nazywają wakacje ale to angole nie amerykanie

Chcecie to się kłućcie czy lepsze będzie na PS4 czy na XO ja wam powiem i tak PC wygra :)

14. djploki

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Masz rację to napewno chodzi o Boże Narodzenie. W wakacje ludzie nie kupują gier nawet jakby to był nowy Tomb Raider. Najlepsza sprzedaż jest właśnie w Boże Narodzenie także pewnie o ten termin chodzi. Sorry za ten bullshit.

Wczytywanie...

Poleć forum