1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rise of the Tomb Raider z nagrodą za najlepszy scenariusz roku

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Luty 15, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3226
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Użytkownicy konsoli PlayStation 4 z utęsknieniem oczekują premiery gry Rise of the Tomb Raider na sprzęcie Sony. Ostatnie przygody Lary Croft zostały docenione przez graczy, ale i organizację American's Writters Guild, w kategorii za najlepszy scenariusz.

Organizacja American's Writters Guild uznała grę Rise of the Tomb Raider jako tę, która w ubiegłym roku miała najlepiej zrealizowany scenariusz. Tytuł wyprzedził między innymi rodzime Wiedźmin 3: Dziki Gon, Assassin's Creed Syndicate oraz świetną, pecetową grę RPG Pillars of Eternity.

Nagrodę odebrali twórcy gry, czyli główny projektant narracji John Stafford, projektantka narracji Cemron Suey, główna scenarzystka gry Rhianna Pratchett oraz projektant fabularny Phillip Gellat.

Rise of the Tomb Raider to ostatnie przygody Lary Croft przygotowane przez popularne studio Crystal Dynamics. Produkcja wyraźnie spodobała się recenzentom i zebrała dobre opinie, a jej średnia ocen na serwisie Metacritic to 86 punktów.

Tytuł pojawił się ostatnio na komputerach osobistych, teraz tylko użytkownicy konsoli PlayStation 4 oczekują na konkretną datę premiery gry na ich platformie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Akurat RotTR mam na ukończeniu i gra jest świetna, ale na taką nagrodę nie zasługuje zwłaszcza w porównaniu z Wieśkiem.

PS Podoba mi się źródło tego newsa:D

krzys1190 lubi to.
  4. Ewengard

Ewengard Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ostanie przygody? W sensie że już więcej TR nie będzie?

5. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ostatnie w sensie ostatnie wydane. To dopiero druga część trylogii.

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    367
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Dolny Śląsk
    z tego co naliczyłem jest to 11 część serii Tomb Raider począwszy od 1 wydanej w 1996 roku, rzecz jasna ze młodsi gracze nieznajo

7. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Znaczy, że ja jestem ten młodszy i nie znam? :D Bo nie wiem czy to o mnie chodzi, ale jako urodzony w najlepszym z roczników czyli '91 (są tacy co sądzą, że to nieprawda, ale ja wiem swoje:D) wiem, że Tomb Raider to dość stara marka. Kiedyś trochę pograłem w starą trójkę na PS1, ale nie podeszła mi ta gra.

Pisząc o drugiej części miałem na myśli to, że obecny reboot serii został zaplanowany jako trylogia.

sitwoo lubi to.
  8. fitness

fitness Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    337
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Żywiec
    To było pewne gra jest świetna

9. kabzior

kabzior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gra jest świetna, jestem mniej więcej w połowie, ale serio - W3 miał dużo lepszy scenariusz, przede wszystkim ze względu na nieliniowość, wiele możliwości i co najważniejsze - jak w prawdziwym świecie nic nie było czarne i białe, czasem trzeba było wybrać mniejsze zło bo nic nie było dobre, a czasem granica była tak cienka, że o tym czy coś jest dobre czy złe decydowały wewnętrzne przekonania samego gracza. W RotR to wszystko jest dużo bardziej jednoznaczne, my - dobrzy, tamci - źli i już.

10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1880
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Co jak co...RotTR było świetnie, ale nie na tyle żeby zyskać takie miano. Wg mnie powinien je otrzymać Wiedźmin 3 bez dwóch zdań ;)

@o M a c z 0 S@o M a c z 0 S Obecna seria TR to trylogia tak jak Ci napisał kolega. RotTR jest 2 częścią, jeszcze ma być 3cia ;)

11. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W większości masz rację ale o ile u Lary ciężko doszukać się złych cech nawet mimo próśb Jacoba o zaprzestanie poszukiwań Kitieżu, które bohaterka zignorowała to jednak motywy kierujące Konstantinem nie są tak jednoznacznie złe. Konkretnie mam tu na myśli motyw Anny. Nie będę spoilerował, ale kto grał to wie o co chodzi.

Tak na marginesie czy miał ktoś problem ze strzelaniem z trebusza w samej końcówce gry? Gdy wbijam czekan w to koło coś strzela we mnie ognistym pociskiem. I teraz nie wiem czy nie umiem sterować czy mam jakiegoś buga. Po drodze zbierałem wszystko i większość miejscówek mam zrobione na 100% dlatego mocno się wkurzę jeśli w takim momencie nie będę mógł ukończyć gry:p

12. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ja chyba miałem tak że musiałem trebuszem rozwalić inny trebusz który do mnie strzelał :D
    A tak na marginesie to nie porównujmy TR do Wieśka. To dwa inne światy i w innych "epokach" hehe. Z drugiej strony wiesiek tyle nagród zdobył a TR ciągle było nie doceniane więc jedna nagroda chociaż się należy :D

Biały406 lubi to.
  13. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Sęk w tym, że ten drugi jest za bramą którą można otworzyć tylko przy pomocy pierwszego. Dziś jeszcze pokombinuje nad rozwiązaniem.

Oczywiście porównanie W3 z TR trochę nie ma sensu jednak skoro już ktoś umieścił je w jednym zestawieniu to ciężko nie zdziwić się zwycięstwem Lary. Jeśli chodzi o przyjemność z gry to jest ona ogromna i jestem pod wielkim wrażeniem tej gry. Zresztą szkoda, że jest raczej niedoceniana i sprzedała się tak słabo. Zasługuje na zdecydowanie więcej, ale akurat nagroda za fabułę brzmi poprostu dość głupio bo choć ta jest całkiem ciekawa to w Tomba gram z innych powodów.

14. Ewengard

Polubienia:
    43
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Spokojnie nadrobi na PS4 i PC. Polecam DLC Świątynia Baba Yagi, świetny klimat.

15. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zagrałbym z chęcią, ale czasu malutko:( Jestem strasznie napalony na czwartego Fallouta którego muszę skończyć do końca miesiąca bo potem wyjeżdżam na kilka miesięcy a zabieram ze sobą tylko 360:p

16. kabzior

kabzior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Skończyłem już całą grę.
    Co do powyższego to nie miałem żadnego problemu z żadnym z 3 miotaczy, jeden działał od razu, drugi trzeba było obić z lodu, a trzeci odblokować, ale nikt w tym czasie do mnie nie strzelał.
    Co do linii fabularnej - może i Konstantin ma jakieś tam swoje powody, ale nadal dla mnie jest tu wyraźnie poprowadzona linia dobro/zło, jak w amerykańskich filmach. Trochę to wszystko zbyt jednoznaczne. Ale gra daje sporo frajdy i zabawy (chociaż jest krótka, przeszedłem na 80% w mniej więcej 1/5 tego czasu co zajął mi W3).

17. Biały406

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    W tym miejscu był bug. Po ponownym uruchomieniu gry obok trebusza pojawił się jeszcze jeden nieśmiertelny, którego wcześniej nie było a prawdopodobnie przez to był problem. Co prawda po skończeniu gry nie mogę powiedzieć bym polubił Konstantina czy Annę to jednak mieli swój cel dla którego szukali źródło. A to, że dążyli do niego po trupach to już inna sprawa. Mi przejście na 100 % zajęło prawie 30 godzin więc spędziłem z Larą dość sporo czasu i jestem z tej liczby naprawdę zadowolony.

Ewengard lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum