1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

X360 Risen 2: Dark Waters

Temat na forum 'Encyklopedia' rozpoczęty przez Azur, Lipiec 14, 2012.

1. Azur

Azur Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    470
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Polska

Nazwa:Risen 2: Dark Waters
    Rodzaj gry: RPG akcji, TPP, fantasy
    Data premiery w Polsce:10 sierpnia 2012
    Producent: Piranha Bytes
    Wydawca: Deep Silver / Koch Media
    Wydawca PL: Cenega Poland
    Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
    Opowieść rozpoczyna się dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. Bezimiennego przez ten czas los nie oszczędzał i nasz bohater coraz chętniej zagląda do butelki. Pewnego dnia odnajduje go znana z pierwowzoru Patty, czyli córka legendarnego pirata Stalowobrodego. Trafiła ona na trop artefaktu, który może posłużyć jako broń przeciwko poczynającym sobie coraz odważniej tytanom, i potrzebuje pomocy w jego odszukaniu. Nadarza się ku temu dobra okazja, gdyż wkrótce potem Bezimienny dostaje od Inkwizycji zadanie zinfiltrowania pirackiej frakcji na wyspie Puerto Sacarico. Lokalna kolonia zajmuje się uprawą trzciny cukrowej – dostawy stamtąd były w ostatnich miesiącach wyraźnie mniejsze niż poprzednio. Od tego prostego śledztwa zaczyna się wielka przygoda, w której spróbujemy uratować świat przed dominacją tytanów.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ridic4sv

Ridic4sv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Ok to może zaczne: Pełna lokalizacja PL, bardzo duży plus. Zacząłem tak dla sprawdzenia co i jak wygląda i fabuła daje rady, ale mechanika i grafika jak w typowym gniocie. Po ograniu Wiedzmina 2 i Skyrima oczekiwałem czegoś milszego dla oka,a tu techniczny crap. Pogram jeszcze to coś opowiem związanego z fabułą.

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Pograłem i powiem klimaty nie dla mnie. Graficznie słabo ale w takich grach chyba nie chodzi o dobra grafe.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    A właśnie,że chodzi.Gdyby nie to wykonanie to grałbym z przyjemnością,bo historia jest naprawdę dobra,a tak mam uczucie jakbym cofnął się do poprzedniej epoki.Gra wygląda fatalnie :(

6. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Pograłem do chwili questu dla K. Stalowobrodego, ok historia daje rady, ale potyczki i płynność ostro kuleje normalnie spadki fps są za bardzo odczuwalne. Poczekam na jakąś łatkę dla konsol i wtedy wrócę do tego tytułu.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1653
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Pograłem z 30 min i pierwsze wrażenia WTF?!! Gierka nie z 2012r. takie jest moje zdanie. Maksymalnie ze 2009-2010. Pojedynki wyglądają okropnie i okropnie też się walczy. To już pierwszy Fable czy Gothic prezentował się milion razy lepiej.

Nawet polski dubb nie ratuje tej gry.

Moim zdaniem jeszcze gorzej niż jeżeli Risen 1. Totalna klapa.

Wątpię bym powrócił do grania w najbliższym czasie..

Jak na razie ocena 2/10.

Opinia: WTF??! Ta gra rzeczywiście jest z 2012r.?!

8. panborysek

panborysek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    25 godzin na liczniku odkryłem 6 wysp i mam własny statek,gra wciąga bardzo po czasie nawet się nie zauważa słabej grafy i animacji.Tak chyba jestem w połowie bo jeszcze sporo do odkrycia w "drzewku umiejętności" a złota mało, masa questów. 8+/10 za fabułę i klimat piracki dla maniaków RPG.polecam.

9. SPDZ

SPDZ Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Najgorszą rzecza jest.... czcionka !!!!!! za mała i nie wyraźna, nic nie widac kompletnie, slepy nie jestem, mam dobry wzrok, ale to co jest w tej grze to masakra z kaplicą...

10. Ridic4sv

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Główny wątek i kilka pobocznych ukończone. Ocena 3.5/10 Najgorsza gra RPG z jaką miałem jak narazie doczynienia, te 3.5 punktu za fabułę reszta treści to gniot.

11. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Czcionka, grafika, błędy graficzne( ogien plonacy w powietrzu), liczne bugi ( u gubernatora straznik po pierwszym przepuszczeniu za kazdym razem mowi iż w takim stroju nie mozemy sie z nim zobaczyc).

Zawiesilo mi konsole 2 razy - zawsze po wyjsciu z jaskinii. Ciezko czasami cos odczytac ze wzgledu na czcionke. Katastrofa.

12. sephiforever

sephiforever Banned

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Skonczylem cala gierke w 35h zdobylem wszystko tylko nie otworzylem wszystkich skrzynek bo i tak nic w nich nie bylo dobrego, mowicie o grafice a ta gra ma tak wygladac bo przypomina gothic'a. Wole takie rpg niz skyrima w ktorego grasz 100h robiac te same questy ladujesz postac i tak non stop. Gierka jest kozakiem tylko fabula nie jest tak dobra jak w gothic'u. Znawcy sie znalezli co patrza na grafike...

4 użytkowników lubi ten post.
  13. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Grafa nie jest najważniejsza. Do dzisiaj gram w Final Fantasy 7 co nie którzy dzisiaj by się skrzywili na wygląd. FF7 to rpg nie do pobicia. Gothik jakoś do mnie nie przemówił i czas przebadać Risena. Ci co patrzą tylko na grafę to mają zapewne od 15 do 20lat. Czyli szczeniaki:)

14. simmi

simmi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Oświęcim
    Oczywiscie ,że nie jest. Lecz co innego to grafika a co innego błędy graficzne które niekiedy dosyć mocno drażnią.

15. widmot

widmot Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Faktycznie grafika i tryb walki wypadają słabo w porównaniu konkurencją . Grałem chwilę ale już z początku wciąga dobrą fabułą i dobrymi wspomnieniami z serii gothic a jak ostatnio często można zauważyć gry z super grafą można skończyć w parę godzin a potem zostaje multi i płacenie za dodatki co nie każdemu odpowiada
    Wysyłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum