1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Risen 3 atakuje nas zwiastunem premierowym

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 15, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3219
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W szale gamescomu dalej wychodzą gry, więc nie damy się w nim zgubić pojawiającemu się teraz na półkach sklepowych Risen 3: Titan Lords od Piranha Bytes. Wpadnijcie obejrzeć launch trailer gry.

W wykreowanym świecie nawet starzy wrogowie muszą stanąć ramię w ramię, by wspólnymi siłami uratować świat, podczas gdy niektórzy myślą tylko o sobie. Takie realia przedstawia premierowy trailer produkcji Piranha Bytes.

Od właściwego materiału z niskiej jakości animacjami postaci i mimiki ich twarzy, lepiej wypada początek filmiku z logiem studia, ale fani serii Risen i Gothic nie będą kręcić nosem na Risen 3: Titan Lords.

Ile w tej grze jest jeszcze spuścizny Gothica, a ile już Risena? Niech wypowiedzą się zwolennicy serii.​

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Najlepszy część Risena jaka pojawiła się na konsole. Mogę powiedzieć, że w grze jest po pół z Gothica i pół z Risena. Ja nie mogę się oderwać.

4. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak dla mnie, to jest inna gra niż gothic. Z chęcią bym zagrał, o ile będzie jakaś polonizacja na xboxa. Mam nadzieję że ta część będzie lepsza niż risen 2, który był grą "Na jeden raz". Zainstalować, przejść, odinstalować, zapomnieć.

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Wierz mi. Jest dużo lepsza. Też są klimaty pirackie, ale tylko minimalne. Na polską wersję na konsoli nie ma co liczyć. Na PC już jest po polsku. Wystarczy uruchomić skrypt zmiany języka.

Wczytywanie...

Poleć forum