Risen 3: Titan Lords trafi na PS3 i Xboksa 360 - znamy przybliżoną datę premiery

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Najnowsza produkcja studia Piranha Bytes jest dla nas nadal dużą zagadką - dopiero dzisiaj twórcy postanowili opublikować szczątkowe informacje dotyczące samej gry, podali platformy docelowe oraz przybliżoną datę debiutu tej pozycji na rynku.
Autorzy zapowiadają, że stworzyli bujny, ponętny i żywy świat, który zainteresuje wszystkich sympatyków gatunku. Produkcja da graczom ogromną swobodę w eksploracji i pozwoli doświadczyć przyjemności płynących z klasycznego RPG.

Każda decyzja i zarazem najmniejsza misja ma mieć znaczenia dla fabuły, ponieważ zabicie jednej bestii może zmienić bieg historii i sprawić, że losy świata zostaną zmienione.

Brzmi ambitnie? Jak większość pierwszych informacji o nadchodzących tytułach. Jednak warto zapamiętać, że Risen 3: Titan Lords trafi na Xboksa 360 oraz PlayStation 3 w sierpniu.

Twórcy nie wspominają aktualnie o możliwej konwersji na nowe urządzenia.​

 

arczas89

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnie Piranha mówiła, ze przygotowuje grę powracającą do korzeni czyli GOTHIC 2, 3 i RISEN 1. I to czym mówili to ma być ten Risen 3? Z loading screenami, magią voodo i bronią palną?
 

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
Podobno ma nie być broni palnej itp, tylko broń biała.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Będę szczery, nie wierzę w Risen 3.. Zawsze słyszałem "pogromca Gothica" itp itd. A nic takiego nie ujrzałem.. Brakuje mi takich gierek na poziomie właśnie jak Gothic 1-2, Fable 1 (bo kolejne części już były coraz to dziwniejsze).

Zobaczymy, co przyniesie z sobą gameplay ale jak narazie sceptycznie jestem nastawiony.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli wykonanie tej części będzie stało na poziomie dwóch poprzednich to lepiej niech się nie ukazuje. Wersje na Xboxa 360 wołają o pomstę do nieba.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Risen 1 był moim zdaniem bardzo dobry, w 2 już przekombinowali, podejrzewam, ze 3 będzie najgorsza z nich wszystkich
 

fernando90

Użytkownik
Użytkownik
********* info.
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że to nie nowy gothic :/. Jak oni chcą połączyć broń palną z magią? Chce to zobaczyć jak będę strzelać z muszkietu do magów .

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

XboxerFun

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda że to nie nowy gothic :/. Jak oni chcą połączyć broń palną z magią?
Tak jak w fable 3 np.
 

Do góry Bottom