1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Risen 3: Władcy tytanów - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 11, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jenerał

Jenerał Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram już dwie godziny i mogę stwierdzić że gra jest super. Trochę za dużo tego pirackiego klimatu ale jest dobrze. Gra działa bardzo dobrze (rzadko są jakieś spadki fps, jedynie podczas autosave gra się na chwile stopuje) ogólnie działa to o wiele lepiej od risena 1 i 2. Na razie nie podoba mi się jedna rzecz broń palna dalej ma dużą większą przewagę nad bronią białą(tak jak to było w risen 2) mam nadzieję że się to zmieni w dalszej części gry.

4. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Risen powrócił w chwale. Nie jest to może szczyt możliwości graficznych Xboxa 360 - do Skyrim nie ma nawet startu, ale system walki, masa questów, wielki świat daje nadzieję na wiele godzin ciekawej rozgrywki. Szkoda, że gra nie jest po polsku, ale jak ktoś zna średnio - tak jak ja język angielski to bez problemu sobie poradzi. Jednym słowem świetne staroszkolne RPG - najlepszy Risen na konsole - wreszcie :)

5. olo1928

olo1928 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Dla mnie, jako fana Gothic'a to pozycja obowiązkowa i tak też się stało. Zgadzam się z przedmówcą w kwestii grafiki - pozostawia wiele do życzenia. Gra ścina na około pół sekundy podczas autosave'a, ale da się przyzwyczaić. ciekawa fabuła, masa questów, zabawne, wulgarne dialogi, czyli prawdziwy RPG od piranha bytes!

6. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A więc i ja się wypowiem na temat gry ;) Na koncie mam ponad 7 h, więc jako takie zdanie sobię wyrobiłem. Gra się bardzo przyjemnie, gdzieś tu rzeczywiście wisi klimat gothica, choć przed premierą obiło mi się o uszy, że gra odbiega od pirackich klimatów na rzecz bardziej typowej fantasy, a po tych kilku godzinach mam nieodparte wrażenie, że gram w nowy pack misji z Risen 2. Może jeszcze to się zmieni, ale szkoda że gra nie przypomina na pierwszy rzut oka pierwszego risena. Co do questów są one bardzo gothicowe, a miłym ułątwieniem względem prekursora jest możliwość zaznaczenia na mapie celu misji i zazwyczaj nie trzeba błądzić godzinami idąć na "północny-zachód" zastanawiając się czy NPC przypadkiem się nie pomylił ;p Co do grafiki to według mnie jest bardzo dobro, z tym że gram na komputerze na wysokich ustawieniach i musze przyznac, że niektóre widoczki są naprawde piękne choć nie jest to znaczny skok względem drugiej częscie. Grę polecam fanom gothica a także wszystkim zwolennikom cRPG bo mimo swoich minusó gra wciąga jak bagno ;d

7. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Recenzujesz grę na pc, w wątku o grze na x360?

8. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    To nic nie szkodzi. Oprócz lepszej grafiki na PC gra się niczym nie różni. Warto zagrać mimo, że grafika na Xboxie 360 jest dużo gorsza.

9. olo1928

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Poznań
    Na pececie nie jest o wiele piękniejsza, co nie zmienia faktu że w tym temacie chodzi o opinie wersji na x360

10. dan14nr

dan14nr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Hę? Ostatnio ukończyłem dwa pierwsze Riseny przed Trójką. Jedynkę na komputerze i dwójkę na Xboxie. W jednej i drugiej części była możliwość zaznaczenia questa na mapie. W jedynce wchodziło się do dziennika i klikało "Mapa zadania", a w dwójce w dzienniku "X", żeby umieścić znacznik na mapie. Także nie wiem o co Ci chodzi 0o

Co do Risena 3 - gra graficznie i wydajnościowo znacznie lepsza od poprzedniczek. Oświetlenie, woda, cienie i, co najważniejsze, modele postaci są wykonane porządnie. Jedyną bolączką techniczną wersji na X360 są tekstury, ale idzie je przeboleć. Gra działa znacznie płynniej od poprzedniczek, a spadek widziałem tylko podczas autosave'a, gdzie w Risenie 2 spadki się zdarzały po prostu podczas spacerku ;)

Fabularnie wątek mi się b. podoba, ale za krótko gram, żeby go solidnie ocenić ;) W każdym razie pierwsze wrażenie dużo lepsze, niż w Risenie 2.

11. kacprzak_Lca

kacprzak_Lca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Pisząć prekursor miałem na myśli serie Gothic ;) Ja mam na budziku juz ok 16 h i nadal sporo zabawy przede mną ;p

Wczytywanie...

Poleć forum