1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Risen ISO

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez JaToJa, Październik 16, 2009.

1. JaToJa

JaToJa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1.Sciągnąłem właśnie Risen,w abgx360 pokazuje mi Stealth patch passed, ale na dole wyskakuje mi unverfied.Wiem, że nie ma go w bazie, ale czy mogę grę teraz nagrać i bez obaw grać będąć połączonym z Live ? Czy lepiej poczekać, aż zostanie dodany do bazy ?

2.adjust angle 359 - jeśli to włączę, to mogą być jakieś problemy z grą na Iextreme 1.6 ? Prosiłbym również o krótkie, łopatologiczne wytłumaczenie co to właściwie jest. Wiem, że zaznacza się to żeby gra działała pod 1.4, ale co to zmienia w samym obrazie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. wisien

wisien Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    gra bedzie dzialac i nie zostanie dodana do bazy danych

Wczytywanie...

Poleć forum