1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Risen z polskimi napisami 16 października

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Wrzesień 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Cenega Poland poinformowała, że w pudełkowym Risenie będą zaimplementowane polskie napisy pod dialogami wypowiadanymi przez postacie. Do wyboru otrzymamy również wersję angielską bez napisów. W kraju tytuł zostanie wydany 16 października, czyli 2 tygodnie po premierze światowej. Przedstawiciele dystrybutora zapewniają, że w zamian otrzymamy bardziej dopracowaną grę.

O tym, że Risen będzie dostępny w polskiej wersji kinowej wiemy od jakiegoś czasu. Był to swoisty zawód dla wielu fanów Gothica, którzy oczekiwali dubbingu. Nie jest jednak źle, bo napisy obecne pod każdym dialogiem powinny wystarczyć i pomóc w rozwiązywaniu zadań oraz zaznajamianiu się z zupełnie nowym światem.

W angielskiej wersji żadnych podpowiedzi tego typu nie uświadczymy, więc będziemy skazani na własną znajomość języka. Jest to o tyle ważne, że często postacie niezależne udzielają wskazówek, rzucając je niejako poza samym dialogiem. Jak zapowiada przedstawiciel Cenegi, wkrótce zostanie także ujawniona zawartość polskiej edycji nowej gry.

Wspomniane opóźnienie zapewne nie spodoba się fanom, ale można na to spojrzeć z nieco innej strony. W końcu pamiętamy kwestię niesławnego Gothica 3, który w dniu premiery był pełen rażących błędów. Nie znaczy to, że Risen jest na nie skazany, chociaż tak rozbudowana produkcja na pewno nie uniknie wpadek. W dniu polskiej premiery większość z nich powinna być przeszłością.

W samej grze usłyszymy wielu znanych angielskich aktorów (np. Andy’ego Serkinsa, znanego z roli Golluma). Pojawi się także John Rhys Davies, czyli filmowy Gimli. Oprócz tych wokalnych atrakcji można spodziewać się solidnego cRPG-a utrzymanego w duchu serii Gothic. W końcu za grę odpowiada firma Piranha Bytes, której fanom gatunku przedstawiać chyba nie trzeba.

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48394

2. Lotnik421 Xbox One

3. szoch

szoch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    ale kicha
    raczej nie wytrzymam kolejnych 2 tygodni czekania i pogram w angielska wersje ktora za tydzien wyjdzie ,Najwyzej pozniej jakos zdobede polska wersje z napisami i przekonam sie co do tych poprawek

a z tym ze poprawia bledy to jakos nie wierze ..Jest to raczej nie mozliwe nigidze na swiecie nie wstrzymuja premiery a nagle w Polsce cos im sie odwidzialo i chca bledy poprawiac .

To jeden wielki przekret

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    To ja już nie wiem będzie ta gra po polsku na xboxa czy nie?

5. szoch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    wlasnie sam juz nie wiem czy na xboxa tez beda napisy juz sie pogubilem .Najpierw mowili ze na 100% nie a teraz ze niby maja byc. O co chodzi . Wiem jedno ze z ta poprawa bledow to jest jeden wielki kit nie wiem czemu sluzacy. Cenega sobie w kulki leci

6. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    Kolega zapewne ten artykuł wziął z wersji PC. I pytanie po co? Nas interesuje wersja na xboxa... To forum o xboxie, więc raczej powinny się tu znajdować newsy na temat tej konsoli i grach na nią... A nie czytam temat i już mam nadzieję, że będą polskie napisy...

7. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Zobacz na gry-online tam do tego newsa widnieje i znaczek PC i XBOXA 360

8. szoch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    to jak beda te napisy czy nie

a po zatym i tak bede gral w wersje angielska bo nie cche mi sie czekac kolejne 2 tygodnie jak mi cizeko wytrzymac te ostatnie dni do ogolnej premiery

9. miedzianek

miedzianek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Białystok
    znaczek x360 i pc bo to gra na te konsole,spolszczenia nie bedzie bo bysmy dawno o tym wiedzieli.zamknac temat proponuje

10. yaqub

yaqub Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przecież na X360 Risen wyjdzie dopiero w przyszłym roku, więc na chwile obecną nie ma co rozmyślać nad konsolową wersją.

Sory. Mój błąd. Pokićkało mi sie :p

11. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    O czym ty gadasz? :D W przyszłym roku wyjdzie, ale na rynku amerykańskim :)

12. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Po co nam newsy dla PC ?
    Ehh.. myślcie ludzie gdy coś kopiujecie...

13. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    jeśli będą polskie napisy to świetna wiadomośc i poczekam te dodatkowe 2tyg

14. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To news dotyczący PC nie xbox'a 360 więc nie będzie polskich napisów na xboxie tak jak to było od dawna planowane. Temat można już zamknąć.

15. lukasso44

lukasso44 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oj, nasz moderator tym razem się nie popisał. News nie jest wcale związany z branżą konsolową. Artykuł też mógłby trochę mylący, ponieważ nigdzie nie było napisane, że chodzi o wersję PC. Temat do zamknięcia.

16. Palik

Palik Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Żagań
    No Ku**A mać ! Już się tak podjarałem, że chodzi o wersje na X'a a tu lipa ... Za szybko popadłem w "euforie" . ehh...

17. Archont666

Archont666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żory
    Ale wpadka.Widocznie nasz drogi kolega czytając ten artykuł był pod taką euforią,że nie zwrócił uwagi na platformę :p Ehh,pomarzyć może każdy :wub::D

18. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Kocham serie Gothic, lecz trójka mnie zniesmaczyła, najlepsza seria to Gothic i Gothic 2 + dodatek. Oglądałem gameplay 8 minutowy i coś czuje że będzie super gra z super klimatem. Mapka będzie troszkę mniejsza od tej z gothica 3, będzie tylko jedna wyspa ale za to przepiękna...

19. szoch

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Mam pytanie ,czy wersja na xboxa wyglada o wiele gorzej.
    Bo takie plotki slyszalem ,a mam nadzieje ze to bedzie nie znaczna roznica nawet jesli gorzej wyglada.

P.S juz tylko kilka dni od poniedzialku kazdego dnia na necie sie moze pojawic

20. przeo0709

przeo0709 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    na pc juz jest do pobrania :] więc niedługo na x tez będzie

21. Shinnoq

Shinnoq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Rybnik
    Ja miałem zupełnie odwrotne odczucia. Gothic1 i 2 mnie odstraszyły a trójka wciągnęła na dłuuuuugo.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum