Robale, wielkie statki, śmieszne hełmy i edycja kolekcjonerska Lost Planet 2

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik
[youtube]LNUqRCnC6qM[/youtube]

Nowy zwiastun Lost Planet 2 wygląda świetnie. Masa akcji, różnorodne scenerie, ciekawe postaci.


Mamy tu madmaksowych barbarzyńców atakujących wielkie statki, kosmiczne robale, żołnierzy w śmiesznych hełmach i epicką fabułę. Zapowiada się super.

Premiera została przełożona na 18 maja. W multi będzie można zagrać Donem i Marcusem.

W Japonii pojawi się specjalna edycja kolekcjonerska gry, do której będą dołączone figurki mechów. Sprawdzamy, czy tak samo będzie w Europie.

Nowy zwiastun Lost Planet 2 wygląda świetnie. Masa akcji, różnorodne scenerie, ciekawe postaci.


Mamy tu madmaksowych barbarzyńców atakujących wielkie statki, kosmiczne robale, żołnierzy w śmiesznych hełmach i epicką fabułę. Zapowiada się super.

Premiera została przełożona na 18 maja. W multi będzie można zagrać Donem i Marcusem.

PS W Japonii pojawi się specjalna edycja kolekcjonerska gry, do której będą dołączone figurki mechów. Sprawdzamy, czy tak samo będzie w Europie.



Źródło: http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,7503420,Robale__wielkie_statki__smieszne_helmy_i_edycja_kolekcjonerska.html
 

Papillon

Użytkownik
Użytkownik
Ja w tych hełmach nie widzę nic śmiesznego... powiem więcej uwielbiam takie nietypowe kształty (trzeba pamiętać że w Lost Planet również były nietypowe i fajne).
 

wojtas74

Użytkownik
Użytkownik
kurde napalilem sie na to jeszcze bardziej ze bedą postacie z geara a tu tylko w multi żadko wbijam na live więc szkoda troche ze nie bedą w kampanii chociaż troszke ;dd
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
hmmm może coś z tego być, jedynka zawiodła mnie trochę, mam nadzieję że dwójka tego nie zrobi ;]
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Mam nadzieję, że wniesie coś nowego i będzie lepsza od pierwszego LP w które właśnie gram na pc:D A walka mechami z robalami jest kozacka:D
 

maxan

Banned
Kurde gierka zapowiada się wyśmienicie! ;] Pozycja - 'must buy' !! ;]
 

kolro

Użytkownik
Użytkownik
te kaski wymiatają..nietypowe kształty są teraz "na topie" grałem w lp i bardzo mi się podobał ale na kolekcjonerską się nie skuszę(chyba że dorzucą ten garnek na głowe to tak ^^)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom