1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robert Bowling kupi Battlefield'a 3

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez K0TAKU, Lipiec 20, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Robert Bowling z Infinity Ward powiedział, że nie widzi powodu, dla którego fan strzelanek nie miałby kupić obu tytułów, które będą w tym roku najważniejsze - Battlefield 3 i Modern Warfare 3. Wydawca BF3 - Electronic Arts nie może znieść konkurencji i publicznie czepia się Activision i Infinity Ward od miesięcy, jednak Bowling stwierdził, że te zaczepki i wypuszczanie przynęty "nie docierają do nas".

Bowling spytany, czy kupi BF3 odpowiedział "Tak". Dodał również, że w gatunku strzelanek wojennych jest ciągle dużo miejsca na kolejne tytuły i kolejne topowe serie, nawet jeśli Electronic Arts uważa, że zwycięzca i lider może być tylko jeden.

Infinity Ward pokazało już nie pierwszy raz, że w przeciwieństwie do załogi ze stajni Electronic Arts potrafią pokazać klasę i docenić konkurencję.

Temat dedykowany forumowym 'znawcom' obrażającym na każdym kroku produkcję Activision:)

źródło : Robert Bowling kupi Battlefield'a 3 - ModernWar.pl - serwis maniaków Call Of Duty

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    I sam prowokujesz na początku tematu kolejną kłótnię.

Sam bym kupił MW3 gdyby było tańsze, ale po co skoro za 1/4 ceny mogę mieć MW które zaoferuje mi to samo co kolejna część.
    Co do Bowling'a plus dla niego :)

4. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    to w sumie chyba do przewidzenia...
    pograją w grę konkurencji to mogą coś przenieść do swojej produkcji i na odwrót.
    pewnie żadni się do tego nie przyznają ale pewnie np panowie z EA grali we wszystkie CoDy ;)

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Nie chcę żadnej kłótni, i nikogo nie prowokuję. Napisałem to, bo nie mogę już patrzeć co niektórzy userzy na forum ostatnio nam wyprawiają.
    Ja kupie MW3 w dużej mierze dla kampanii singeplayer. Poczekam jak trochę stanieje, ale to z pewnością mój tegoroczny musthave.

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1668
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Każdy może sobie kupić co chce :) Niech jedni kupią grę stworzoną od drugich itd. Niech grają i niech wyciągają wnioski co jest dobre co by szło wykorzystać/poprawić w następnej grze.
    O to chodzi nie ma być lekko ma być rywalizacji o najlepszy FPS.

Osobiście chciałbym by jakaś nieznana gierka nagle wyskoczyła i poskładała COD'a i BF3 :D. I wtedy tym "jakże pewnym o swoje gry" oczy z orbity by wystrzeliły chyba (ze złości najprawdopodobniej :D ) :)

7. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Co poniektórzy powinni sobie wziąć tego Pana za wzór. Bo się rzygać chce na widok niektórych komentarzy. Amen.

8. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    No i właśnie ja tak samo zrobię. Kupię obie gry i będę się przy nich dobrze bawił :) Mimo wszystko IW/Activision przynajmniej szanuje konkurencje, czego nie można powiedzieć o dziecinnych zachowaniach EA jak i jej fanów "Batelfilda". Tak samo jak chcieli wypromować Bulletstorma po przez parodię "Duty Calls". I jak im to wyszło ? Sprzedaż Bulletstorma 200 tyś. sztuk albo ciut więcej.

9. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    jedyne co by to chyba mogło być to produkcja Westa i Zampelli ;)

10. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    No właśnie, brać przykład z Bowlinga i kupować BF3 :D

11. Ogór

Ogór Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Dokładnie! Battlefield 3 to obowiązkowy tytuł na półce z grami!:p

12. MrDraiger

MrDraiger V.I.P V.I.P XBOX MANIAK

Polubienia:
    334
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Inowrocław
    Bo przecież K0taku nie bierze udziału w głupich wojenkach i kłótniach, ale to on czatuje 12/24h by wklejać tu takie tematy, a później jeszcze pretensje do ludu czemu wy się kłócicie ! A czemu wklejasz takie newsy ?

Jak pisałem wcześniej, grałem w MW1,WaW,MW2 to i w Modern Warfare 3 zagram, i Robert ma rację, trzeba zagrać w obie gry co tak też uczynię.

Edit: 2x Down

Ty także bierzesz w nich udział wklejając te topicki :) I widać że nie jesteś obiektywny opowiadając się po jednej ze stron

13. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Myślę, że on tak mówi tylko dlatego, że jest świadomy przegranej 'walki' w tym roku. Robi 'tych złych' z EA, żeby wziąć ludzi na skruchę, żeby kupili MW3. Żenada moim zdaniem. Kiedyś Activision było inne, wprost mówiło 'nowe Call of Duty nie ma konkurencji'. W tym roku jest i to spora, przez co są takie sytuacje.

14. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wy rozpoczynacie śmieszne wojenki i bierzecie w nich udział, ja się śmieje z waszych problemów 'co lepsze' :)
    Skończmy tą żenującą dyskusję, bo wyjdzie jak zawsze.

2xup - To czy zasyficie te tematy zależy tylko od was, i jeśli uważasz mnie za fanboja CoD'a powiem ci, że wręcz uwielbiam Bad Company 2 - w chwili obecnej moja ulubiona gra na multi, BF3 już dawno zamówiony. Jestem po stronie CoDa ponieważ kompletnie nie macie racji, i nie potraficie zrozumieć jednej sprawy - nikogo do Battlefielda nie przekonacie, a najeżdżając na CoDa(i pisząc to samo - grafika, fabuła ble ble ble...) pokazujecie swój żenująco niski poziom i wasze żenujące fanbojstwo. Nie mam pojęcia jak wy myślicie, ale wydaję mi się że tak
    Nie da się już patrzeć na te posty, na jaki temat o CoDzie nie wejdziesz, zaraz wyskoczą znane każdemu nicki i napiszą znane każdemu tek się z forum pożegnali.sty. Ciekawi mnie tylko, czy moderacja/administracja tego nie widzi czy nie chce widzieć, bo gdyby 'kodowcy' tak spamowali już by dawno.
    Tak jak pisałem wcześniej - zakończmy tę dyskusję TYM postem, bo znów temat zmieni się w śmieszną wojenkę, a nikt warna nie chce, prawda?

15. szamannn

szamannn Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

Nigdy się nie wypowiadałem w tych idiotycznych tematach, ale gdy czyta się takie brednie impotenta umysłowego to scyzor w kieszenie się otwiera. Kto ma kupić i tak kupi. A doszukiwanie się jakiś ukrytych sensów w wypowiedzi jest co najmniej idiotyczne. Jak ktoś przy tobie piardnie, też będziesz myślał czy piardneło mu się tylko tak, czy to może pierd na twoje powitanie. NONSENS. Przykład z tym pierdem jest specjalnie aż tak dosadny i jaskrawy aby ktoś go źle nie odczytał.
    A tak propo to te gry chyba jeszcze nie wyszły? Wiec jak możesz je oceniać?

Aby ustrzec sie odpowiedzi: O nieee fanboyy MW3 !!!1111! Zlinczować !!11111. Powiem od razu że ma w kolekcji BC2 jak i BO.

16. Enemelek

Enemelek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam do was takie zasadnicze pytanie. Po jaką cholerę porównujecie w kółko te dwie gry i osądzacie jedną w odniesieniu do drugiej ? Przecież te dwie gry reprezentują całkowicie inny styl rozgrywki i obie potrafią cieszyć. Co wy chcecie zobaczyć w nowym cod'zie tak szczerze? Ta gra jest nastawiona na szybą rozgrywkę i poza nowymi broniami czy perkami nie mają co zrobić. Przecież nie dowalą nagle pojazdów zniszczalnego otoczenia bo ta gra przyzwyczaiła nas do innego stylu gry który ludziom pasuje.

Nie nie jestem fanbojem zdecydowanie wolę w serie BF w która o wiele bardziej przypadła mi do gustu.

17. Jechu

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    Koniec wojen!! Warny i bany rozdane, kolejne w pogotowiu.

18. badboy8

badboy8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Brawo dla tego Pana ;)

Nie licz na to, BO 3 miesiące po premierze stało tyle samo. Dopiero teraz od zapowiedzi kolejnej części staniało ^^

19. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kłócić się będą,fanboy'e yeba*e..:D
    Co do tematu - Robert dobrze gada,sam kupie oby dwie gry ale większość czasu spędze przy BF bo w coda graja same "nuby"

20. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Panowie z EA mogą się cieszyc, bo ktoś wkońcu zechce kupic ich grę :) Bowling pewnie podbije im zyski o 100% kupnem swojej kopii

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum