1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robić przeróbkę czy nie ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez BBejd, Marzec 15, 2014.

1. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Chcę kupić slimkę i nie wiem czy robić przeróbkę czy nie , nie pracuję wiec ciężko z kasą na gry , a przy przeróbce to tylko cena płyty ok 5 zł , jednak nie chce robić przeróbki bo chcę zagrać w GTA Online , a jak bym odpalił na kopii to mogę dostać bana . Jak myślicie robić to LT 3.0 czy nie ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jak do grania ONLINE to tylko LT+3.0 lub LTU/LTU2 (jeśli to nowy model Slim'a).
    Na RGH nie pograsz na LIVE, a na tych co podałem wyżej bez problemu.
    Jedyny warunek by nie dostać bana to dobrze nagrana płyta 1:1 na iHAS z Burnermaxem, no i oczywiście nie grać na Live przed premierą gry - ale chyba o tym wspominać nie muszę...

4. BBejd

BBejd Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No właśnie nie mam zamiaru kupować iHasa bo ludzie którzy chcą sprzedać nie wiedzą ile maja na niego wziąć . Mam zwykłą LG w swoim starym klocku miałem Lt 3.0 i nagrywałem niagry i wszystko normalnie działało

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Wiedzą, tylko cena podskoczyła :_:

Co do twojej nagrywarki to nią sobie ponagrywasz w spokoju gry xgd2, z xgd3 będą problemy. No i odpada przy tym live dla bezpieczeństwa.
    Załatw sobie kopie nagraną ihasem, albo oszczędzaj pieniądze na ihasa.
    Co do bana za lt/ltu - banów nie było od 2009 roku.

6. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Być może będzie niedługo fala banów, przez cheaterów w titanfall, ale nie wiem dokładnie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

7. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    A XKEY?? Cena przerobki+nagrywarka to prawie cena xkeya

8. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No to jak nie chcesz kupować iHasa to musisz skołować sobie grę nagraną na iHasie od kogoś.
    Zresztą jak zależy Ci na graniu jedynie w GTA5 to bez sensu przerabiać konsole dla 1 gry...

9. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Oni nie banują nawet za kopie XGD3 nagrane zwykłymi nagrywarkami. Banują za lewe konta.

10. Raynaldo

Raynaldo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Każdy mówi tutaj i Ihasie i bournermax a przecież na pozostałych Ihasach wspieranych przez payload tools gry XGD3 nagrywają się bardzo dobrze i przechodzą weryfikacje w 100 %.

Wczytywanie...

Poleć forum