Robić przeróbkę czy nie ?

BBejd

Banned
Witam ! Chcę kupić slimkę i nie wiem czy robić przeróbkę czy nie , nie pracuję wiec ciężko z kasą na gry , a przy przeróbce to tylko cena płyty ok 5 zł , jednak nie chce robić przeróbki bo chcę zagrać w GTA Online , a jak bym odpalił na kopii to mogę dostać bana . Jak myślicie robić to LT 3.0 czy nie ?
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jak do grania ONLINE to tylko LT+3.0 lub LTU/LTU2 (jeśli to nowy model Slim'a).
Na RGH nie pograsz na LIVE, a na tych co podałem wyżej bez problemu.
Jedyny warunek by nie dostać bana to dobrze nagrana płyta 1:1 na iHAS z Burnermaxem, no i oczywiście nie grać na Live przed premierą gry - ale chyba o tym wspominać nie muszę...
 

BBejd

Banned
Jak do grania ONLINE to tylko LT+3.0 lub LTU/LTU2 (jeśli to nowy model Slim'a).
Na RGH nie pograsz na LIVE, a na tych co podałem wyżej bez problemu.
Jedyny warunek by nie dostać bana to dobrze nagrana płyta 1:1 na iHAS z Burnermaxem, no i oczywiście nie grać na Live przed premierą gry - ale chyba o tym wspominać nie muszę...
No właśnie nie mam zamiaru kupować iHasa bo ludzie którzy chcą sprzedać nie wiedzą ile maja na niego wziąć . Mam zwykłą LG w swoim starym klocku miałem Lt 3.0 i nagrywałem niagry i wszystko normalnie działało
 

ad1

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie nie mam zamiaru kupować iHasa bo ludzie którzy chcą sprzedać nie wiedzą ile maja na niego wziąć . Mam zwykłą LG w swoim starym klocku miałem Lt 3.0 i nagrywałem niagry i wszystko normalnie działało
Wiedzą, tylko cena podskoczyła :_:

Co do twojej nagrywarki to nią sobie ponagrywasz w spokoju gry xgd2, z xgd3 będą problemy. No i odpada przy tym live dla bezpieczeństwa.
Załatw sobie kopie nagraną ihasem, albo oszczędzaj pieniądze na ihasa.
Co do bana za lt/ltu - banów nie było od 2009 roku.
 

TalareK

Banned
Użytkownik
Być może będzie niedługo fala banów, przez cheaterów w titanfall, ale nie wiem dokładnie.

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
A XKEY?? Cena przerobki+nagrywarka to prawie cena xkeya
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie nie mam zamiaru kupować iHasa bo ludzie którzy chcą sprzedać nie wiedzą ile maja na niego wziąć . Mam zwykłą LG w swoim starym klocku miałem Lt 3.0 i nagrywałem niagry i wszystko normalnie działało
No to jak nie chcesz kupować iHasa to musisz skołować sobie grę nagraną na iHasie od kogoś.
Zresztą jak zależy Ci na graniu jedynie w GTA5 to bez sensu przerabiać konsole dla 1 gry...
 

XBOX-M4ST3R

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Oni nie banują nawet za kopie XGD3 nagrane zwykłymi nagrywarkami. Banują za lewe konta.
 

Raynaldo

Użytkownik
Użytkownik
Każdy mówi tutaj i Ihasie i bournermax a przecież na pozostałych Ihasach wspieranych przez payload tools gry XGD3 nagrywają się bardzo dobrze i przechodzą weryfikacje w 100 %.
 

Do góry Bottom