1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robienie kopi gier.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian123333, Maj 18, 2010.

1. damian123333

damian123333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bialystok
    Pożyczyłem od kolegi parę gier piratów i chce sobie je przegrać na swoje płyty.Próbowałem w imgburn robić obraz płyty wszystko ładnie lecz zapisuje mi obraz w formacie .bin co dziwne XDVD Multer i 360 wave patcher wyczytują obraz bez błędu.Czy jak nagram grę w formacie bin to będzie działać?Chętnie bym spróbował ale płyty kosztują.

2. Lotnik421 Xbox One

3. sheepfucker

sheepfucker Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie chcę być złośliwy ale jest na forum cały tutorial o robieniu kopii gier . Wystarczy poszukać a nie robić śmietnik i zakładać niepotrzebne tematy .

Wczytywanie...

Poleć forum