1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robimy bluzy dla graczy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez emas1, Grudzień 27, 2013.

1. emas1

emas1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem, czy w dobrym miejscu zakładam temat - ale chciałbym przedstawić swoją ofertę. Zajmujemy się robieniem bluz dla graczy - na motywach gier. Zapytacie jakich? Jak narazie bazujemy na pomysłach klientów. Bluzy robimy głównie na motywach Assassin's Creed oraz Mass Effect.
    Mamy już swoje portfolio bluz - jeżeli temat okaże się zgodny z regulaminem - mogę wstawić zdjęcia.
    BLuzy jakie robimy często są modyfikowane przez osoby zamawiające i robione wg ich projektów - to nas wyróżnia na tle innych. Bluzy można modyfikować wedle własnego uznania - to daje mozliwość posiadania unikatowej części ubioru ;]

Proszę:
    Tutaj zdjęcie razem z projektem zamawiającego.
    Inne:
    screenSHU - The fastest screen capture ever.

Po więcej zapraszam na Tę stronę

Nie robimy nadruków, lecz całe bluzy od podstaw robione wg gotowych wzorów, lub wg własnych projektów. Wystawiam czasem aukcje z bluzami na allegro - wtedy sprzedawane są standardowe wzory bluz - modyfikowane sprzedawane są przez stronę podaną wyżej.
    Ceny również na stronie - dla forumowiczów koszt wysyłki mogę obniżyć o 50%
    Tak się odwdzięczę za przydatne artykuły na tym forum, które czytałem z racji tego, że jestem świeżym posiadaczem Xbox 360 :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    poprosimy o fotki oraz więcej szczegółów:
    rozumiem, że bluzę wysyłamy własną a wy ją przygotowujecie ?
    jaką metodą to robicie i jaką to ma wytrzymałość na spieranie/pękanie obrazka ?
    Proszę również podać cenę orientacyjną i czy allegro lub jakiś serwis aukcyjny wchodzi w grę.

Wczytywanie...

Poleć forum