Robimy bluzy dla graczy

emas1

Świeżak
Świeżak
Nie wiem, czy w dobrym miejscu zakładam temat - ale chciałbym przedstawić swoją ofertę. Zajmujemy się robieniem bluz dla graczy - na motywach gier. Zapytacie jakich? Jak narazie bazujemy na pomysłach klientów. Bluzy robimy głównie na motywach Assassin's Creed oraz Mass Effect.
Mamy już swoje portfolio bluz - jeżeli temat okaże się zgodny z regulaminem - mogę wstawić zdjęcia.
BLuzy jakie robimy często są modyfikowane przez osoby zamawiające i robione wg ich projektów - to nas wyróżnia na tle innych. Bluzy można modyfikować wedle własnego uznania - to daje mozliwość posiadania unikatowej części ubioru ;]

Proszę:

Tutaj zdjęcie razem z projektem zamawiającego.
Inne:
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.
screenSHU - The fastest screen capture ever.

Po więcej zapraszam na Tę stronę

poprosimy o fotki oraz więcej szczegółów:
rozumiem, że bluzę wysyłamy własną a wy ją przygotowujecie ?
jaką metodą to robicie i jaką to ma wytrzymałość na spieranie/pękanie obrazka ?
Proszę również podać cenę orientacyjną i czy allegro lub jakiś serwis aukcyjny wchodzi w grę.
Nie robimy nadruków, lecz całe bluzy od podstaw robione wg gotowych wzorów, lub wg własnych projektów. Wystawiam czasem aukcje z bluzami na allegro - wtedy sprzedawane są standardowe wzory bluz - modyfikowane sprzedawane są przez stronę podaną wyżej.
Ceny również na stronie - dla forumowiczów koszt wysyłki mogę obniżyć o 50%
Tak się odwdzięczę za przydatne artykuły na tym forum, które czytałem z racji tego, że jestem świeżym posiadaczem Xbox 360 :)
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
poprosimy o fotki oraz więcej szczegółów:
rozumiem, że bluzę wysyłamy własną a wy ją przygotowujecie ?
jaką metodą to robicie i jaką to ma wytrzymałość na spieranie/pękanie obrazka ?
Proszę również podać cenę orientacyjną i czy allegro lub jakiś serwis aukcyjny wchodzi w grę.
 

Do góry Bottom