1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robin: Arkham City

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Groszq, Czerwiec 13, 2011.

1. Groszq

Groszq Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Nie, tytuł newsa to nie pomyłka. Dlaczego Robin? Mam na myśli promocję portalu BestBuy.com, dzięki której po zakupie przedpremierowym gry Batman: Arkham City będziecie mogli pograć nie tylko postacią nietoperza. Chodzi dokładnie o postać jego kompana Robina, którym to przepędzicie dziesiątki przestępców w dwóch lokacjach gry. Promocja według mnie niezbyt rewelacyjna, ale mimo wszystko ciekawa. Co Wy na to?

Więcej informacji o Batman: Arkham City znajdziecie na XBOX Magazyn

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie ma to jak Batman, nigdy nie lubiłem jego pomagierów :D

4. TheDarkKnight

TheDarkKnight Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    160
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wielkopolska
    Kurde, szkoda że tylko przy pre-orderze będzie można pograć Robinem... Bo ja raczej pre-ordera nie zamówie :(

5. scorpion22

scorpion22 Banned

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Prędzej czy później udostępnią za darmo - tak jak w nowym wiedźminie.

Wczytywanie...

Poleć forum