Robin w Arkham Asylum 2!?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Ruzyk

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Fani "Drozda" powinni się już cieszyć. Pojawiły się pierwsze przesłanki za tym, że w Batman: Arkham Asylum 2 zobaczymy także Robina.

Gdy przemierzaliśmy kolejne pomieszczenia szpitala Arkham Asylum w Batman:AA, jedno nam doskwierało - samotność. Batman musiał w pojedynkę stawiać czoła poplecznikom Jokera. Cały czas w naszych głowach kołatało się pytanie "gdzie nasz wierny druh, Robin?". Jeżeli mieliście podobne odczucia, to z pewnością ucieszy was poniższa nowina.



Robin pojawi się w Arkham Asylum 2, a przynajmniej jest na to spora szansa. Na stronie gry w serwisie IMDb, pośród aktorów zatrudnionych do dubbingowania postaci można znaleźć Vincenta Martellę, który ma użyczyć swojego głosu "Drozdowi". Martella może być znanym polskim widzom z serialu "Wszyscy nienawidzą Chrisa", gdzie gra przyjaciela-ciemajdę głównego bohatera. Zatem "do Batmobilu!".

źródło: Robin w Arkham Asylum 2!? - gram.pl
 

Kimo

Użytkownik
Użytkownik
Cały czas w naszych głowach kołatało się pytanie "gdzie nasz wierny druh, Robin?".

źródło: Robin w Arkham Asylum 2!? - gram.pl
Nie kołatało mi się takie pytanie ;p Właściwie to się cieszyłem, że tego naszego wiernego druha nie ma.
 

Sblade86

Użytkownik
Użytkownik
Hmm ciekawe czy będą akcje na 2 graczy ? O ile Robin wystąpi choć szczerze wolę jak Batman sam sobie radzi w pojedynke a Robin to dla mnie pajac :p
 

5HOOGUN

Banned
Jedynka była rewelacyjna, w dwójce dodadzą pewnie tryb kooperacji i 2 graczem będzie robin.
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
 

5HOOGUN

Banned
Szkoda że nie ma więcej tak dopracowanych i dopieszczonych gier. Nie wiem czemu ale bardzo mi się podobały koszmary. W celu wykonania zadania idę sobie korytarzem, po 5 minutach wracam i widzę że jest on 10x dłuższy niż był przed chwilom i wiem że zaraz czeka mnie jakiś ********* koszmar :D. To samo jak rolę się odwróciły, to Batman miał być zamknięty w Arkham a Joker z karkami prowadzili go przykutego. Ten kto pisał scenario do tej gry naprawdę się spisał. :)
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ten cały Robin to do niczego nie jest potrzebny moim zdaniem :D
 

kozak71

Użytkownik
Użytkownik
w końcu M$ pozwolił ujawnić się gejom na live, to teraz dorzucają im postacie do gier ;)
 

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
w końcu M$ pozwolił ujawnić się gejom na live, to teraz dorzucają im postacie do gier ;)
<hahaha>:DD Dobre:p Mogliby dać Batgirl:)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom