1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Robisz filmy z gier? PS4 i Xbox One nie przysporzą ci problemów

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3213
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Jeśli tworzysz filmy z gier konsolowych i korzystasz z urządzeń PVR, next-genowe konsole z pewnością nie utrudnią twojej pracy.

Choć zarówno PS4 jak i Xbox One pozwolą na nagrywanie swojej rozgrywki, to nie da się ukryć, że opcje te mają pewne ograniczenia. Nie wiemy, czy nagrane wideo będzie można zrzucić na przykład na pendrive'a, a Sony otwarcie przyznało, że na YouTube swojej rozgrywki bezpośrednio z konsoli nie wrzucimy. Nie wiadomo też, w jakim stopniu konsole pozwolą na edycję wideo.

Największą swobodę w edycji wideo dają pliki zgrane przy pomocy urządzeń PVR - sprzętowych nagrywarek, które podłączane są na linii konsola telewizor. Testowaliśmy jakiś czas temu jedno takie urządzenie a od zapowiedzi PS4 i Xboksa zadajemy sobie pytanie: czy w przypadku nowych konsol będą miały one jakiekolwiek zastosowanie?

Uspokajam zatem - będą miały. Microsoft już jakiś czas temu potwierdził, że Xbox One będzie współpracował z PVR dokładnie tak samo, jak Xbox 360 (oczywiście wyłączając starsze urządzenia z analogowymi złączami component - konsola nie będzie miała analogowego wyjścia). Potwierdzenie z obozu Sony właśnie nadeszło - jak donoszą pracownicy firmy na Twitterze, PS4 także pozwoli na zgrywanie obrazu poprzez HDMI, co stanowi progres w stosunku do PS3, zabezpieczonej kodowaniem HDCP (wyłączając konsole debugowe). Słowem - jeśli posiadacie sprzęt do zgrywania obrazu z wejściem HDMI, next-genowe zabawki pozwolą wam z niego skorzystać. Nie wiem jak wy, ale ja bardzo czekałem na te wieści!​

2. Lotnik421 Xbox One

3. GalaxyS

GalaxyS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Silent Hill
    To ja mam szybkie pytanko do znawców tematu.
    Posiadam PVR 1 z componentem tylko,nie opłaca mi się tego sprzedawać, żeby zakupić pvr2.
    Jak myślicie, czy wyjdą jakieś przejściówki żeby to obejść?a możne już są ?
    Z góry dziękować za odp,pozdro

4. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo
    W końcu Sony zmądrzało pod tym względem.

5. peh

peh Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Czemu wszyscy powtarzają że nie wrzucimy na YT skoro Cerny mówił że będzie można.

Wczytywanie...

Poleć forum