1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Roboty w Gears of War 4. Poznajcie nowych przeciwników Fenixa

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Sierpień 12, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3215
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

James Dominic Fenix w swojej pierwszej opowieści zmierzy się nie tylko z plagą Szarańczy, ale młody bohater zawalczy z robotami DeeBees. Maszyny zostały przedstawione na najnowszym materiale, który pozwala również spojrzeć na nowe zabawki.

Gears of War 4 zapowiada się na ciekawą produkcję dla wiernych fanów Gearsów. Autorzy postanowili na nowych bohaterów, przygotowali nowe bronie, a jednocześnie zadbali o kolejnych przeciwników.

Redakcja IGN otrzymała dostęp do dłuższego fragmentu produkcji i dzięki temu możemy spojrzeć na dokładną prezentację DeeBees. Autorzy oczywiście przygotowali kilka wersji oponentów i na każdego przedstawiciele rasy stworzymy inne taktyki. Jest to w zasadzie standardowa sytuacja, którą widzieliśmy już w przypadku wspomnianej we wstępie Szarańczy.

Na filmie zauważycie również nowe bronie, które pozwolą szybciej eliminować oponentów. Mnie tylko ciekawi geneza DeeBees – rasa pod względem budowy ciał przypomina ludzi, więc mam nadzieję, że scenarzyści przygotowali ciekawe wytłumaczenie powstania maszyn.

Tytuł trafi na rynek 11 października i pozycja będzie jednocześnie dostępna na Xboksa One oraz komputery osobiste.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    164
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Warszawa
    Jak dla mnie git mi tam to nie przeszkadza

Wczytywanie...

Poleć forum