1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rock Band: Beatles problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uranus, Maj 29, 2010.

1. uranus

uranus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Opole
    Witam

Mam taki problem: zakupilem grę Rock Band: Beatles. Chcę dokupić gitarę, ale...

Czy będę mógl grać tylko na samej gitarze, nie śpiewając przy tym do mikrofonu? Teraz jak wlączam grę i próbuje zagrać to karze mi podlączyć mikrofon.

Czy jak będę mial podlączoną gitarkę, to nie będzie konieczny również mikrofon?

Pytanie generalne: czy kontrolery są zamienne (Gitara LUB/I Perkusja LUB/I mikrofon) czy może występuje zależność MIKROFON PLUS jakiś instrument?

2. Lotnik421 Xbox One

3. elkoza

elkoza Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Musisz mieć tylko jeden z kontrolerów by zagrać czyli gitarę lub perkusję lub sam mikrofon. Jeśli będziesz miał podłączony np. mikrofon i gitarę to w takim zestawie da się zagrać tylko na dwóch graczy.

Wczytywanie...

Poleć forum