1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rock Band pałeczki

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mattix94, Marzec 24, 2012.

1. mattix94

mattix94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    A, A
    Właśnie licytuje zestaw rock band tylko brakuje pałeczek do perkusji, czy podejdą np takie do zwykłej perkusji
    PAŁKI PERKUSYJNE GEWA ROZMIAR 2B Nowe perkusja!!! (2169558413) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    czy muszą być specjalne, szukam coś taniego :D Bo uważam to za znikomy asortyment ale jakże ważny :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Możesz nawet kijem od szczotki uderzac, tez będzie działać :p ale pamiętaj żeby były miękkie końcówki, inaczej szybko polamiesz bębny.

Wysłane z mojego LGP920 za pomocą Tapatalk

4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jesli sie wali bez pojecia to sie polamie, ja mam zwykle od zestawu czyli najtansze badzewie i jeszcze nic mi sie nie uszkodzilo, wiec kupuj smialo

5. Dante41k

Dante41k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    W sumie z tego co pamiętam to te pałeczki dodawane bezpośrednio do RB są nawet dość dobrej jakości. A ogólnie to możesz tak jak już wyżej napisali, walić czym popadnie byle nie za mocno, dobrze by było jakbyś miał już podstawowy chwyt wyćwiczony bo wtedy jest o wiele wygodniej.

Wczytywanie...

Poleć forum