1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rock Band problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kaakashy, Czerwiec 27, 2013.

1. kaakashy

kaakashy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam problem z Rock Bandem. Po odpaleniu gry pojawia się normalnie menu, można ustawiać wszystko, nie ma problemu z trybami bez utworów, jakieś freestyle itp. Problem pojawia się jak chcę zagrać utwór. Pokazuje się ekran ładowania i na tym koniec, ładuje się w nieskończoność. Zarówno w RB 2 jak i 3 jest ten sam problem. Mam RGH na konsoli. Próbowałem zarówno na dysku jak i zgrywałem na pendrive, w GOD i XEX, ale nic z tego, cały czas to samo. Czy ktoś może miał podobny problem lub wie jak to rozwiązać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. telo

telo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odświeżę temat bo sam nie mogę rozwiązać takiego problemu. Otóż żadna z wersji Rock Band nie chce mi działać. Od pierwszej z 2007r do najnowszej lego ac/dc itp. Mam rgh. Xbox slim płyta corona. Wgrałem najnowszy dash, fsd, dashlaunch. Zrobiłem format dysku wewnetrznego, zewnetrznego, pamieci flash, ustawienia fabryczne, nowy profil. Odpalalem z usb, dysku wew. Jako gra Indie. Ustawiałem wszystko w dashlaunch. Wgrywałem TitleUpdate. Nic nie pomaga....wszystkie inne gry jakie mam działają, Guitar Hero także. A ta dochodzi do ładowania piosenki i tak zostaje, nie słychać też utworu podczas najeżdżania na niego w wyborze. Wie ktoś dlaczego? Męczę się z tym juz od ponad tygodnia i nigdzie nie znalazłem odpowiedzi.

4. mametyo

mametyo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem...
    W sieci nic mi się nie udało znaleźć :(
    Jest ktoś mi w stanie pomóc?

Wczytywanie...

Poleć forum