1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rock Band wciąż na siebie zarabia

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez garibaldi, Maj 5, 2011.

1. garibaldi

garibaldi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Już jakiś czas temu firma Harmonix ogłosiła chwilowe zawieszenie nowych produkcji muzycznych. Twórcy serii Rock Band, najwyraźniej zauważyli na rynku przesyt tego rodzaju grami. Czy aby na pewno? Według nowo udostępnionych danych w świat poszło 100 milionów zakupionych piosenek.

Jak doskonale widać poprzednie części RB radzą sobie doskonale. Cyfrowa dystrybucja i udostępnianie zapaleńcom „wirtualnego muzykowania” coraz to nowszych albumów i pojedynczych piosenek, jest strzałem w dziesiątkę. Po co więc wydawać nową odsłonę jak można zarobić na tych które już są na rynku. Wspomniane 100 mln utworów dotyczy 2700 piosenek ponad 900 różnych artystów. Zagłębiając się dalej w statystyki ponad 5 mln Graczy zakupiło co najmniej jedno wydane DLC. Jakby tego było mało, co miesiąc firma notuje napływ 1 mln nowych użytkowników (tępo to nie zwalania już od wielu miesięcy). Jak łatwo można się domyśleć w wirtualnych zakupach przodują posiadacze Xbox 360.

Rock Band wciąż na siebie zarabia

2. Lotnik421 Xbox One

3. Soft014

Soft014 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rock Band to extra produkt. Grając w niego zakupiłem sobie nawet cały zestaw do zabawy ze znajomymi. Warto też wspomnieć, że firma Harmonix zrobiła Dance Central na Kinecta. Chłopaki z wcześniej wspomnianej firmy mają potencjał.

4. Mnih

Mnih XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    205
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Bydgoszcz
    na mnie jeszcze nie zarobili.. i raczej nie zarobią :)

5. biggum

biggum Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rock band to seria, która usiłuje pchać gatunek do przodu. Brakuje mi jednak czegoś w stylu GH Metallica - poświęconego jednej znanej kapeli. No było Beatles i Green Day - ale to nie do końca mnie przekonało. Chętnie pograłbym np w Rock Band Iron Maiden czy Judas Priest - pewnie marzenia ściętej głowy. Podobnie jak GH Steve Vai - ale to chyba byłoby niegrywalne ze względu na poziom trudności

Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum