1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rockband 3 - Problem z DLC

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez matasusuke, Wrzesień 20, 2012.

1. matasusuke

matasusuke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin / Ponań
    Witam serdecznie!
    W ostatnim miesiącu zmieniałem konsolę z wersji arcade z dokupionym dyskiem na slima 250Gb. Na dysku od arcade miałem 121 legalnie zakupionych piosenek DLC do gry Rockband. Na starej konsoli wszystko pięknie hulało, natomiast gdy przeniosłem wszystkie pliki na nową konsolę wystąpił dość spory problem.

Za każdym uruchomieniem gra odnajduje DLC i wyskakuje ładowanie paska "Loading new downloaded content", gdy to się skończy w każdym trybie gry nie wyświetlają się żadne ściągnięte piosenki. Nie ma żadnych filtrów, zmiana ustawień regionalnych też nic nie dała. Ostatnio skończył mi się XBL Gold, ale to chyba nie jest powodem?

Z góry dziękuje za każdą pomoc i radę :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michal27888

Michal27888 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Może coś z dyskiem?

4. matasusuke

matasusuke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Koszalin / Ponań
    Wszystkie inne zainstalowane rzeczy działają poprawnie.

Wczytywanie...

Poleć forum