1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rocket League - nie łączy ze znajomymi

Temat na forum 'Pomoc Pytania Problemy' rozpoczęty przez Biały406, Lipiec 7, 2016.

1. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Mam problem z RL. Ostatnio próbowaliśmy ze znajomym zagrać razem. No i pojawił się problem bo jeśli to on mnie zapraszał to u mnie nie działo się kompletnie nic. W drugą stronę moje zaproszenie dochodziło ale w tle obok mojego auta nie pojawiało się auto kolegi. Przy próbie wybrania meczu będąc liderem oczywiście wchodzę w mecz a kolega dostaje status 'Reserved' ale ostatecznie go nie dodaje do gry i po chwili wyrzuca mnie z meczu. Gdy ustawiłem znajomego jako lidera i ten wszedł w mecz to z kolei ja nie mogłem tego zrobić. Wyskakiwał mi komunikat w którym pisało coś o tym że lider musi najpierw wybrać mecz. Ale on już wtedy był w grze.

Dodam jeszcze że mam zamknięty NAT.

Może ktoś już spotkał się z czymś takim i wie jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Biały406 lubi to.
  4. Biały406

Biały406 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    No cóż więc będę musiał się jednak z tym NATem pobawić.

Dziękuję Ci za pomoc:)

5. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1863
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Musisz, ja miałam to samo właśnie przy RL :D Tak to nawet nie wiedziałam co to jest NAT :D

Wczytywanie...

Poleć forum