1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Rocket League wkrótce trafi na Xbox One? Przed końcem roku wielkie ogłoszenie

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Listopad 14, 2015.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Rocket League to w moim odczuciu jedna z największych niespodzianek 2015 roku. Ten niezwykle grywalny i wyjątkowo satysfakcjonujący tytuł zadebiutował na dwóch platformach w lipcu i od tego czasu posiadacze Xboksów One wyczekują na pozytywną wiadomość dotyczącą portu. Wiele na to wskazuje, że dzień nadciągnie szybciej niż się spodziewamy, ponieważ twórcy wspomnieli o wielkim ogłoszeniu.

W sierpniu deweloperzy wspomnieli, że tytuł na pewno zadebiutuje na innych platformach, ale od tego czasu nie otrzymaliśmy żadnych konkretów. Te nadejdą już wkrótce, ponieważ do końca roku mamy otrzymać „wielkie ogłoszenie”.

Dyrektor generalny studia – Dave Hagewood – został zapytany wprost, kiedy gra trafi na Xboksa One? Deweloper bezpośrednio nie odpowiedział na pytanie, ale rozbudził nadzieje wielu fanów sportowych przyjemności:

Jeśli Psyonix zapowie grę do końca grudnia, to możemy liczyć, że premiera odbędzie się na samym początku 2016 roku! Jestem pewien, że z projektem powinno zapoznać się jak najwięcej graczy, ponieważ Amerykanie stworzyli wyjątkową perełkę, którą warto wypróbować.

2. Lotnik421 Xbox One

3. baddream

baddream Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    I to jest moim zdaniem bardzo dobry news :)

4. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1655
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Jakie wielkie ogłoszenie.. Już kiedyś pisałem, że ma trafić na XO. I wtedy nie podali daty i teraz też nie podali daty.. Więc "wielkiego" ogłoszenia Ja tu osobiście nie widzę..

Niech dają datę i tyle.

Pewnie Grudzień bądź Styczeń i jako games with gold haha :) - Jestem ZA.

5. Cesash21

Cesash21 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Irlandia
    Fajna giera, wchodzę w to :].

6. o M a c z 0 S

o M a c z 0 S Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia: